Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Serylek: póki co podróżując mam wrażenie że nie ma tu takiej typowej patologii, czy wiesz może jak to wygląda w Bułgarii? Są takie lokalne sebki i karyny?
@heeidi: jestem w prowincji Blagoevgrad, karyn i sebków do tej pory nie widziałem, a w jakiej miejscowości jesteś? Bo jeśli turystyczna to tam są większe, Bułgaria jest dosyć bezpieczna, ryby, słodycze, alkohol masz tańsze, za morszczuka płaciłem 15.30 zł/kg gdzie w Polsce masz za 30 zł+
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Serylek: byłam w Sofii, Burgas, Plovdiv i Veliko Tarnovo i do tej pory bardzo mało widziałam patologii i nie wiem dlaczego, a ceny z różnych miejsc gdzie do tej pory byłam praktycznie w ogóle nie różnią się od tych z Wrocławia chociażby, co jest i zaskakujące i smucące, nastawiałam się jednak na niższe ceny
@heeidi: Bułgarskie sebki i karyny to batki i kifły, aczkolwiek to nie stricte patola, a zwykłe bezguście. Ich naturalnym środowiskiem są kluby z czałgą i piano bary, w sezonie letnim migrują do betonowych kurortów nadmorskich. Ostatnio zdjęcie takiej pary z klubu w Wielkim Tyrnowie zrobiło karierę w bałkańskich internetach, zresztą tego rodzaju stylówę znajdzie się również w krajach ościennych. Z typowych atrybutów batki brakuje tu BMW i wielkiego bebecha, z
czos_sosnkowy - @heeidi: Bułgarskie sebki i karyny to batki i kifły, aczkolwiek to ni...

źródło: comment_1597855104pBHVAqgwJKX89REbXtUEdm.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czos_sosnkowy: bardzo bardzo ci dziękuję za objaśnienie:) na taką bogata odpowiedź czekałam. W ogóle jakbyś coś więcej chciał napisać o życiu w Bułgarii, o ludziach itp to wolał, ciekawy temat!
@heeidi: Moooże, tyle że patrząc na historię tagu i znając typowego wykopka (konto mam świeże, ale sporadycznie lurkuję od x lat), chyba szkoda strzępić ryja. Przylecą znowu jakieś bęcwały i zaczną się wykłócać, że to wszystko pic na wodę, bo oni pojechali z biura podróży na turnus w Złotych Piaskach i poznali ten kraj na wylot. Do tego inne odkrywcze stwierdzenia, że w mafijnym kurorcie próbują orżnąć na każdym kroku, żarcie