Wpis z mikrobloga

Ciężko kogoś poznać na tym losowaniu rozmówców GG. Nie mam zdjęcia w awatarze, bo chce tylko znaleźć kogoś do rozmowy, więc prezentowanie potencjału biologicznego na wstępie wydawało mi się zbędne.

Płeć rozmówców jest mi obojętna, ale że faceci tam to przeważnie napaleńcy szukający kobiet lub homoseksualiści, istoty sebixoidalne, częściej pisze do kobiet.

Omijam wszystkie które mają swoje zdjęcia, bo zakładam że ustawiły je w celach randkowych. Jako że do osób bez awatara ciężko zagadać mając jakiś punkt zaczepienia, szukam tych z awatarem tematycznym. U kobiet zwykle jest to anime lub muzycy rockowi, u facetów postaci z filmów, symbole z popkultury, lub jakieś historyczne.

Po takich selekcjach nawet gdy ktoś mi odpisze i wywiąże się rozmowa, w końcu kontakt się niestety urywa, o ile w ogóle powstaje.

Gadu-Gadu nie jest w mojej ocenie dobrym komunikatorem by poznać nowe osoby. Dziwię się że zrobili z tego stronę randkową z fake kontami sprzedającymi fotki, skoro jest tyle aplikacji randkowych do tego przeznaczonych.

Czasem kusi mnie by odkopać stare konto gg i poczytać rozmowy stamtąd, ale wiem że gdybym natknął się na rozmowy w archiwum z byłą dziewczyną złapałyby mnie zbyt mocne feelsy.

Tęsknię za czasami gdy w kontaktach było sporo znajomych ze szkoły, podwórka, czy for tematycznych.

#internet #gg #gadugadu #rozmowa #chcepogadac #takaprawda #bekazpodludzi #zalesie #6obcy #samotnosc
Freak_001 - Ciężko kogoś poznać na tym losowaniu rozmówców GG. Nie mam zdjęcia w awat...

źródło: comment_1598814079k1POppSoH8o0gjSqLCoQGJ.jpg

Pobierz
  • 16
@Freak_001: GG to absolutnie beznadziejna strona na jakiekolwiek 'znajomości', sama się o tym przekonałam. Z mojej perspektywy: pełno spermochlipów (nieważne co ma się na avku i jaki status, cały czas wypisują faceci z przedziału 16-60 lat, w większości to 'co tam' z nadzieją na foty i seks... no i 40% nie ma avka w ogóle, 40% to zdjęcia jakichś pakerów (tsa, bo uwierzę), tylko 20% coś innego. Dużo też lesbijek (z
@serek_heterogenizowany: Zdarzały się, że ktoś się zakochał w tobie na tym fejku? ( ͡º ͜ʖ͡º) bo mi raz przeprowadzając podobny eksperyment ( ͡º ͜ʖ͡º) ale wpadłem po pół roku jak urwałem kontakt gościu, który za free doładował mi konto zadzwonił po pół roku no i wpadłem xD natychmiast się rozłączył ( ͡º ͜ʖ͡º) uraz psychiczny do
@serek_heterogenizowany: No Ty też mordo, że chce Ci się ten eksperyment społeczny ciągnąć tyle czasu ( ͡º ͜ʖ͡º) ale chyba już nie masz odwrotu za bardzo? Jeszcze będziesz mieć ziomka na sumieniu ¯\_(ツ)_/¯ jak sobie coś zrobi jak pozna prawdę. Zwierza Ci się? A zdjęcia skąd bierzesz? XD dodałeś go na fb czy tylko kontakt przez GG? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@serek_heterogenizowany: I to jest w internecie chyba najgorsze, że owszem internet ułatwia sprawę w kwestii poznania kogoś, szczególnie dla introwertyków, ale też ma swój minus, że nie wiesz na 100% kto siedzi po drugiej stronie. Taka randka w ciemno, zawsze możesz trafić na mirka z wykopu z eksperymentem społecznym
( ͡º ͜ʖ͡º) i chyba to takie pocieszające, bo z reguły mirasy nie są niebezpieczni ¯\_(ツ)_/¯
@userrrr: Tylko gg, zdjęcia biore jakichś szonów z ig. Co do tego eksperymentu to już go nawet nie prowadzę, wchodze co kilka tygodni najwyżej zobaczyć co się tam #!$%@? i tyle xD

Raz się z jakims ziomkiem umówiłem i przyjechał pociagiem jakieś 100km do jakiegos #!$%@? i mi zdjecie wysłał że już jest xD

Ale ten co pisze od kilku miesięcy raczej się nie zwierza, zazwyczaj pisze codziennie hej czy coś
@serek_heterogenizowany: No ja w sumie też jednego typa tak załatwiłem. Kazałem mu czekać na dworcu PKP, a potem że ma mnie szukać na innym peronie i typ biegał po całym dworcu w poszukiwaniu mnie xD ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatecznie się #!$%@?ł i wrócił do domu ( ͡º ͜ʖ͡º)