Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
wagę też podbijam do góry bo moje obecne 65 to dosyć mało


@DPary: Niedużo brakuje ci do suchotnika i tak jak ci, koledzy doradzali. #!$%@? te szmaty. Jak ci brakuje cipy, to idź na dziwki. Jeśli traktujesz seks, jak coś świętego, na co trzeba zasłużyć, to będziesz poddanym kobietom, aż do końca życia. Pamiętaj, przegryw jest mentalny, a nie zewnętrzny.
Ja np. nie mam polki, nie chcę mieć, bo by mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Pesa_elf: bo to pójście na łatwiznę a jeden sex nic we mnie nie zmieni bo nie zależy mi na tym strasznie, wolę popracować nad sobą a
  • Odpowiedz
@DPary: bez wąsa już lepiej :) z inną fryzurą też będzie spoko, tylko pamiętaj, że o fryzurę z dłuższymi włosami trzeba bardziej zadbać niż o zwykłego jeża.
I jeszcze inna sprawa, na zdjęciu masz taki pół uśmiech (co jest spoko, bo lepiej się uśmiechać), ale masz zakryte zęby. Nie pokazujesz je, bo się ich wstydzisz, bo są brzydkie? Jeśli nie to pokazuj, bo czyste, ładne zęby to +1 do wyglądu, a
  • Odpowiedz
bo to pójście na łatwiznę a jeden sex nic we mnie nie zmieni bo nie zależy mi na tym strasznie, wolę popracować nad sobą a


@DPary: nie idź na #!$%@?, już lepiej zdechnąć jako prawik niż ruchać kogoś kto cie nie pożąda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tyrande: żeby mam w porządku jednak to już przyzwyczajenie że robiąc sobie zdjęcia mam taką minę i wolę to niż robić uśmiech na siłę
  • Odpowiedz
@DPary: kurcze typie poświęce Ci chwile.Niecodziennie kto się przyznaje do błednej decyzji i potrafi zaakceptować zmany.Będą z Ciebie ludzie tylko nie zatrzymuj się.
  • Odpowiedz
@DPary: jak dla mnie z wąsem się czymś wyróżniałeś i jakbyś sobie go ładnie poprzycinał, to by był kozak. Wąski są w modzie i są spoko, miałeś jakiś styl wtedy. A tak posłuchałeś wykopków, których paleta barw kończy się na szarości xD
  • Odpowiedz