Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
@DPary wyjeb te bluzy różnokolorowe i koszulki z #!$%@? i kupuj normalne podstawowe Basicki w szarej, białej i czarnej barwie do tego białe najeczk i czarno białe najeczki, dżins niebieski. Pełno longsleve w tej samej barwie też Basic. bluzę jedną szarą adidasa ,na luźniejsze dni czarne dresy adidasa też się przydadzą i ogólnie sweterki kupuj zamiast bluz e tej samej barwie co wyżej do tego kurteczkę skórzana i dżinsowa jakiś srebrny łańcuch
  • Odpowiedz
@DPary: Jest dużo lepiej.
Nie widzisz że te ciuchy co masz na sobie są niedopasowane i niemodnie?
Takie gorąco dzisiaj to noś t-shirt jak normalni ludzie, a tak na jesień to kup sobie marynarkę i koszulę, tylko idź do sklepu w galerii gdzie ci sami dopasują do Ciebie, bo widać że sam gustu nie masz.
  • Odpowiedz
@DPary: idź do zwykłego fryzjera za 20zl boki krótko góra dłużej kup gumę do włosów i je stawiaj na bok delikatnie ale nie koniecznie kup zwykła czarna podkoszulkę w hm i nie będziesz wyglądał jak chłopek że wsi aż tak .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saynighte: włosy zapuszczam i efekt dopiero za parę tygodni, zobaczę do jakiego wniosku dojdę z fryzjerem odnośnie fryzury
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@maciss: @Magiczny_Michal: Też prawda, ciuchy które mam nie porywają, takie bloki lata 2000 i okolice, spodnie szerokie więc będę musiał coś podgonić z modą, właśnie proste ubrania basic to chyba coś dla mnie i będę musiał się doradzić co i które kupić
  • Odpowiedz