Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
@DPary: 1. Generalnie z wyglądem bym uważał bo możesz dojść do przewrażliwienia, fajnie trochę poprawić ale nie tak żeby to stało sie najważniejsze

2. Jeśli chodzi o ciuchy to fajnie mieć jakis strój casualowy na odpowiednią okazję, le uważam ze fajnie mieć tez ciuchy w swoim stylu. Nie ma nic zlego w bluzie moro, ale na pewno ona nie pasuje do niebieskiej, polyskliwej poliestrowej koszulki. Łączenie ciuchów jest kluczem.

Jakbyś chciał
@DPary: No i elegancko. Dobij do 75kg, i uśmiechaj się. Uśmiechnięty facet jest postrzegany bardziej atrakcyjnie w oczach różowych. Ale z tym nie przesadź tez. I proponuje nie chodzić w moro, No chyba ze jesteś żołnierzem. Powodzenia w robieniu masy, bo to będzie ciężka przeprawa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuigiGda: już właśnie jeden mirek wyżej podsuwał mi pomysł o zabiegu uszów ale wolę skupić się na elementach które będzie mi łatwiej i przede wszystkim taniej poprawić a uszy mi aż tak mocno nie wadzą