Wpis z mikrobloga

#dziendobry Mirki i Mirabelki,

W nawiązaniu do znaleziska o stolarzach, których przerasta poprawne wykonanie mebli kuchennych, wrzucam SMSa, którego dostałem dzisiaj od szefa firmy.

https://www.wykop.pl/artykul/5729081/juz-nie-mam-sily-do-tych-stolarzy/

Typowy Janusz jest typowy - grozi sądem!

Zaznaczam od razu, że w opisanej historii niczego nie przekłamałem, a co więcej jestem w stanie wszystko udowodnić na podstawie zdjęć i korespondencji z firmą.

Odpisywać, czy olać?

Chciałbym zawołać wszystkich, którzy wykopali znalezisko, ale jest prawie 900 osób...
#wykopefekt #remontujzwykopem #remont #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #prawokonsumenckie #afera
Pobierz tnds - #dziendobry Mirki i Mirabelki,

W nawiązaniu do znaleziska o stolarzach, któ...
źródło: comment_16021470410MPjl2CS6xCX2EfPT4bFca.jpg
  • 55
@tnds: Nie życzę Ci źle i wiem, że to ostatnie co chesz usłyszeć, ale: nie będzie nigdy szybko, porządnie i tanio. W żadnej branży.

Co do sfery wnętrzarskiej, kuchennej, stolarskiej, to gdy ma być szybko, nawet gdy będzie drogo, to porządnie jest już właściwie niemożliwe.

Nie piszę tego by Ci dowalić, moim zdaniem dochodź swoich praw. Egzekwuj wykonanie tegoo, na co się umówiłeś. Nikt nie powinien obiecywać gruszek na wierzbie i
@tnds: szczerze to, w związku z tym zmuszaniem do podpisania protokołu odbioru dzieła oraz straszeniem sądem, wygląda na to iż Panowie nie pierwszy raz robią klienta w bambuko. Jeśli już chcesz mu odpisywać, najlepiej napisz że czekasz na powiadomienie o wszczęciu postępowania sądowego i elo, na pewno się zesra.