Wpis z mikrobloga

@noitakto Jeżeli uważasz, że taka jest definicja inceli - proszę bardzo. W takim razie incelami można nazwać praktycznie wszystkich mężczyzn postulujących za równouprawnieniem. Czy ze środowisk prawicowych czy też lewicowych/lgbt.

I dlaczego narcyzm? Rozumiem, że w tym momencie rozmawiać mozna jedyie o prawie do aborcji, a każdy inny temat jest objawem narcyzmu?

I owszem, wydruk i rozwieszenie tego jest podsycone dużą dawką humoru i dystansu, ale w zamyśle celem jest pokazanie, że
@Artimeges Na razie jestem w terenie. Za godzinę wrócę do firmy i zobaczę co jest grane. Przed wyjściem za to sporo chłopaków czytało postulaty i kiwało głowami, ze racja, że się zgadzają i od razu podawali przykłady z otoczenia. Zwłaszcza dotyczące opieki nad dziećmi. Więc już jest satysfakcja, że nie tylko heheszki i gównoburza, ale powód do poruszenia ważnych tematów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@CharlesStoker: Statystycznie mężczyźni żyjący w poczuciu krzywdy, i nierozumiejący różnic kulturowych i biologicznych między kobietami a mężczyznami to incele. Do tego ten narcyzm - cała Polska żyje tematem wolności i praw kobiet, sle znalazła się grupka troli domagających się bezwględnie uwagi. Tak mirku, wszystko się zgadza. Incele.

@noitakto: skąd ta statystyka chyba z twojej dupy xd
@rezyser_kina_akcji Jeżeli faktycznie jesteś zainteresowany poparciem odsyłam do tego wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/53086139

Co do firmy, jesteśmy małą firmą i wszycy doskonale się znamy, jak już wspomniałem głównym celem było nabranie dystansu do gorących emocji obecnych protestów i powodem merytorycznej dyskusji na temat obecnego prawa dotyczącego osobno mężczyzn i kobiet. Jeżeli chcesz nazwać to gównoburzą, żaden problem. Każdy ma prawo do własnej oceny.

@chrominancja Diagnoza niestety całkowicie błędna.

@Royal_Email Jasne, możemy pogadać.