Wpis z mikrobloga

@gnt_1: napisałem „sprzeciw wobec odbieraniu praw”, wg mnie to oczywiste, że chodzi o rządząca partię, opozycja nie ma jak ( ͡° ͜ʖ ͡°) pzdr
@licuri Rozumiem Twoje pytanie, ale kto powiedział, że jestem przeciwnikiem prostestów w sprawie aborcji.

Oczywiście, że nie tylko kobieta, bezpośrednio ustawa dotyczy aborcji, a aborcja bezpośrednio kobiet. Dlatego napisałem, że wprost kobiet. Pośrednio wpływa na rodzinę, jak i całe społeczeństwo. Tutaj mamy takie samo zdanie.
@PanMaglev:

Wykorzystywanie tego samego hasła i obecnego czasu do takich postulatów jest wyjątkowo niestosowne

niby czemu? jeśli wrzuciłby to w normalnych czasach to każdy by to zignorował, a teraz przynajmniej sporo osób zwróci uwagę i może zainteresuje się tematem. to trochę tak jak z obecnymi protestami - bez blokowania ulic czy medialnych haseł też przyciągnęłyby mniejszą uwagę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@CharlesStoker: heheszki heheszkami, ale w tym wpisie były różne ściemy i trochę obciach to wieszać dalej bez sprawdzenia faktów.

Przykładowo nie "8% ojców wychowuje nieświadomie swoje dzieci", ale 8 procent testów na ojcostwo wychodzi negatywnie. Żeby zrobić test to musi być jakieś podejrzenie, więc raczej powinno tam być 92% ojców którzy coś podejrzewają się mylą. A ojców wychowujących nie swoje dzieci jest jakiś promil. To tak jak 8 osób ze 100
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gnt_1: napisałem „sprzeciw wobec odbieraniu praw”, wg mnie to oczywiste, że chodzi o rządząca partię, opozycja nie ma jak ( ͡° ͜ʖ ͡°) pzdr

@VR46: chodziło mi o to że protest już dawno przekroczył granicę tylko walczących kobiet, to już jest protest wszystkich złych na PiS
@CharlesStoker: Co za żałosne zachowanie. To jest tak godne pogardy, że można przyrównać OPa do zwierzęcia i nikt się nie powinien obrazić.

Jak można w takim okresie być takim samolubem i jeszcze w swoim upośledzeniu mózgowym szukać weryfikacji w internecie? Chcesz wiedzieć, czy dobrze zrobiłeś? Nie, nie zrobiłeś dobrze. My z kolegami w podstawówce i gimnazjum tak walczyliśmy z dziewczynami na zasadzie "chłopacy vs dziewczyny, kto lepszy". Jak widać trochę dzieciaczkowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@nika_blue: aborcja prawna jest sprawiedliwa bo daje wybór, tak samo jak wybór daje kobiecie. W sytuacji gdy kobieta nie chce dziecka to abortuje i do widzenia. A gdy kobieta chce a facet nie? Zostaje tylko albo zmuszenie jej do aborcji albo aborcja prawna. Chciałaś dziecko to je sobie wychowuj. Jak nie chcesz wychowywać sama to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby dziecko abortować. Oczywiście aborcja prawna tak jak biologiczna też
@rum-runner: widzę, ze lubisz sobie mnie podglądać, jak jestem w toalecie. Ale nie proś mnie więcej o przesłanie ci moich brudnych majtek. Następnym razem zgłoszę cię do moderacji, teraz tylko blokuję pw.