Wpis z mikrobloga

O 16:30 zmarł Mój Tata. Mój najlepszy przyjaciel. Mój opiekun i nauczyciel. Najlepszy człowiek jakiego kiedykolwiek znałem. Całe moje życie mnie wspierał i był przy mnie w najtrudniejszych momentach. Nie wiedziałem jak coś zrobić - zawsze umiał mi pomóc. Nigdy nam niczego nie brakowało, zawsze stawiał rodzinę na pierwszym miejscu. Każdy kto go poznał zawsze go lubił i wiedział, że jest porządnym, uczciwym i wielkodusznym człowiekiem.

Tata przegrał walkę z wirusem. Do końca się łudziłem, że do nas wróci, ale rzeczywistość zdecydowała inaczej. To nie jest jakaś lekka choroba - jedna osoba może nie mieć objawów, a inna może jej nie przetrwać. Uważajcie na siebie i chrońcie się przed nią.

Kochajcie swoich bliskich i mówcie im, że ich kochacie. Nigdy nie wiecie kiedy ich zabraknie. Ja swojego taty nie zapomnę nigdy i postaram się żyć tak, by był ze mnie dumny.

#koronawirus #covid19
  • 60
  • Odpowiedz
@DarkjoyGames przyjmij wyrazy współczucia, rozumiem cię w jakiś sposób bo też straciłam tatę który był wspaniałym człowiekiem...
Bądź silny dla mamy teraz, na pewno potrzebne jej wsparcie. Ty też się mocno trzymaj, tata by chciał żebyś był dzielny. Ale łez nie żałuj, żałobę trzeba przeżyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DarkjoyGames: kiepska sytuacja, współczuję. Sam przechodziłem niedawno, lekko nie było, ale najgorsza była świadomość że za dzień łuk kilka trzeba będzie się pożegnać z rodziną i zostawić ich samych tych ciężkich czasach...
  • Odpowiedz
@DarkjoyGames najszczerze wyrazy współczucia, też straciłem dopiero co tatę, raptem 3 dni temu. Mimo, że jest ciężko to z każdym dniem oswajam się z tą myślą coraz bardziej. Mam nadzieję że będziesz mógł go godnie pożegnać w tych trudnych czasach. Mi tego samego dnia którego zmarł zdiagnozowali covid i nawet nie będę mógł się pojawić na jego pogrzebie.

Dbajcie o siebie i bliskich, badajcie się regularnie i unikajcie szkodliwych rzeczy.
Dla Ciebie
  • Odpowiedz
  • 8
@DarkjoyGames 60latek z cukrzycą i nadciśnienieniem, więc nie #!$%@? że to tylko i wyłącznie covid go zabił, współczuję, ale #!$%@?ć paranoików siejących ferment i biorących 50groszy za wpis, równie dobrze każda inna choroba mogła go wykończyć
  • Odpowiedz