Wpis z mikrobloga

Słyszeli o niedawnym eksperymencie?

Dwie grupy ludzi jedna na mikrodawkach LSD, druga placebo.

Porównano która dłużej wytrzyma i lepiej zniesie dyskomfort trzymania rąk w lodowatej wodzie. Grupa mikrodawkach wytrzymała dłużej ii zniosła ból lepiej. Naukowcy zaczeli zastanawiać się nad wykorzystaniem psychodelików jako środków przeciwbólowych.

Ja do podobnych wniosków doszedłem podczas treningów ora zawodów sportowych. W dniu mikrodawki trenuje mi się "lżej" i mogę zrobić przez to lepszy jakościowo trening.
Podczas zawodów za to oprócz bardzo jasnego umysłu nie pojawia się moment "ściany".

Udało mi się również przenieść pierwszy posiłek w ciągu dnia bliżej godziny 14 bez utraty koncentracji. Mogę dzięki temu zjeść więcej przez reszte dnia i cały czas trzymac forme :3

Opisałem to dokładnie w najnowszym artykule + wyjasnienie dlaczego pomimo pozytywnych efektów, już nigdy nie wezmę mikrodawki podczas zawodów

https://terapianowoczesna.pl/mikrodwki-a-sport-i-zawody-sportowe/

#wygryw #silownia #odchudzanie #mikrokoksy #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #psychologia #narkotykizawszespoko #psychodeliki #depresja #motywacja
terapianowoczesnaPL - Słyszeli o niedawnym eksperymencie? 

Dwie grupy ludzi jedna ...

źródło: comment_16056893563GIyewV8Hc8FE5Vu79ZKwe.jpg

Pobierz
  • 13
Naukowcy zaczeli zastanawiać się nad wykorzystaniem psychodelików jako środków przeciwbólowych.


@terapianowoczesnaPL: nie wiedzą o tryptanach? Poza tym, już chyba Hoffman albo Shlugin, opisywali przeciwbólowe właściwości pochodnych tryptaminy.

W dniu mikrodawki trenuje mi się "lżej" i mogę zrobić przez to lepszy jakościowo trening.

Ale Twoje stawy i mięśnie bardziej cierpią. Pełne odczuwanie bólu jest akurat potrzebne, żeby nie zajechać ciała i organizmu. Na amfetaminie też będziesz wydajniej i dłużej trenować, pracować, ale
Moda na mikrodawki, wszyscy z was to specjaliści widzę, był taki jeden na YouTube o psychodelikach mówił i się zachwycał. Dzisiaj jego content to reptilianie i kosmici płaska ziemia.