Wpis z mikrobloga

@Mieszkopol: Cóż. Należy pamiętać, że PS4 przyzwyczajało do "cinematic experience" już w czasach kiedy wyszło. Imho musieli iść na sporo kompromisów żeby w ogóle wydać ją na starą generację. Wydaje mi się, że gdyby gra wychodziła rok później, to już nie dbaliby o kompatybilność z PS4.

Posiadacze PS4. Powiedzmy sobie szczerze. Pora pomyśleć o PS5 :P
@Tasanga: Tylko inne gry były projektowane i optymalizowane pod tamtą generację. A może faktycznie poświęcili czas na coś innego niż kombinowanie z poprawieniem tego na starą generację, bo podejrzewam, że za rok, jak wyjdą dodatki, a ceny nowej generacji konsol spadną już mało kto będzie się przejmował starą generacja. Trudno powiedzieć. Zobaczymy jak wyjdzie :)
@wsik: Oni tą grę to chyba z siedem lat robili. Moim zdaniem #!$%@? oni. Myśle czy kupić no ale poczekam bo jakoś wydaje mi się drętwa ta gra. A będę grał na PS5 jak mi przyślą.
@Tasanga: Ja już mam preorder i mi się klimat podoba. Błędy znikną z czasem, więc może warto poczekać. Czy będzie mniej "drętwa" nie wiem. To jest RPG z elementami akcji. Tempo akcji jak dla mnie jest trochę dynamiczniejsze niż w W3, ale to jednak głównie klimat, dialogi, fabuła a nie rozgrywka rodem z GTA5, do którego jest porównywane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BaRi:
@franaa: ja grałem na premierę na PS4 pro w full HD i może jakiś jedno czy dwa lekkie chrupnięcia były ale ogólnie było świetnie. Mam też #!$%@? PC do grafiki, gram dość dobrze a moje oczy są w przeciwieństwie do wielu rozróżnić 30 i 60 FPS a mimo to głowa mnie nie bolała od jakichś spadków do "4 i pół fpsa" jak na czilu przed tv robiłem napady na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzwiedz3000: rdr2 chrupał czasem od efektów cząsteczkowych w Saint Denis (kurz), ale ja na 55 calach na zwykłym ps4 byłem nim zachwycony. A wątpię, żeby zaczęli przy nim dlubac na duuuzo wcześniej niż redzi przy CP. Tam więc ogram sobie na zwykłym ps4, za pół roku kupię ps5 pi patchu i wtedy się porówna :) z daleka będzie spoko :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bachal: ja po ostatnim upgradzie pc nie wybaczę sobie żeby nie przejść tego na kompie z rtxem. Twoja opcja jest spoko ale mi by nie siadła bo zazwyczaj jak coś takiego wychodzi to zamykam się na tydzień, przechodzę całość i już nigdy nie odpalam takich gier żeby zagrać ponownie więc to pierwsze przejście musi być dla mnie najbardziej miodnie.