Wpis z mikrobloga

#motoryzacja byłem dzisiaj na serwisie w #mazda i dawno nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Po serwisie dostałem linka, do którego loguję się numerem telefonu, a tam 4 filmiki z przebiegu przeglądu, a na nich wymiana filtra kabinowego, inspekcja ukladu hamulcowego przod/tyl oraz stan podwozia i zawieszenia. Naprawdę sztos rozwiązanie.
m.....o - #motoryzacja byłem dzisiaj na serwisie w #mazda i dawno nic nie zrobiło na ...

źródło: comment_1607339047kU0RRDbfT5BCPbh7qbwRAO.jpg

Pobierz
  • 68
@mitatuyo: Osobiście znane mi są przypadki, kiedy w ASO jednej japońskiej marki, po zakupie nowego samochodu, klient miał przyjechać na wymianę filtra oleju i oleju po 1000 km, ot taka procedura. Czyli czasem niektórzy przyjeżdżali po paru dniach, auto wjeżdżało na warsztat, mechanik przecierał szmatką filtr i pokrywę jeżeli trzeba było i auto wyjeżdżało, a parę litrów oleju i filtr na allegro :)
@mitatuyo: w Ford to samo, również zrobiło to na mnie piekielne wrażenie, bo to nie marka premium jak BMW czy Mercedes. Filmik gdzie wszystko jest pokazane, akceptowanie dodatkowych napraw za jednym kliknięciem palca, wgląd w pełną historię, wypas!

P.S. na pewno jeden z pracowników Ford Chwaliński lurkuje wypok, bo siedząc w poczekalni z nudów scrolowałem Mirko, a gość przechodząc obok uśmiechnął się i dodał "usuń konto" :D
elzevir - @mitatuyo: w Ford to samo, również zrobiło to na mnie piekielne wrażenie, b...

źródło: comment_1607353959ulGruHUWZyFRhGPy3RMwB9.jpg

Pobierz