Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ElManiure: Tylko na yt venced jest nawet sponsorblock czyli automatyczne zaznaczanie i pomijanie elementów sponsorowanych, nie mówiąc o masie innych ustawienień. Google w d dodanie jakichkolwiek opcji zaawansowanych w premium.
@depcioo: Najlepsze lokowanie produktu robi chyba Makłowicz na swoich filmach. Elo, to sponsoruje "al.to" i pyk, z głowy. Za takie ciągi reklam to #!$%@?ć maczetami. Powinien być suwaczek na kogo chcesz zostawiać hajs i tych ludzi oglądać bez reklam. Resztę kanałów mam w dupie, bo to z reguły marny content.

Ale to też efekt monopolu. Typowy korporacjonizm. Nikt nie odpali alternatywy, bo to spore koszty a konkurencja jest potężna.
Na krótkie
@depcioo: na kompie nie ma z tym problemu, ale na telefonie już tak. Zresztą co to za przyjemność oglądać coś na telefonie.

YT vanced


@BajerOp: Nie polecam - nie pamiętam dlaczego, ale wiem że mi się to nie podobało i skasowałem, bo też ktoś doradził na reklamy, ale coś tam mi mocno nie odpowiadało pamietam, ze uznałem ze kosz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@edgar_k: mi to całkiem dobrze śmiga. Na xboxowym youtubie, gdzie miałem milion reklam, mam teraz tylko na włączenie filmiku, więc uważam że jest to sukces.