Wpis z mikrobloga

@DonRzoncy: na multiplayerze coda 1 i united offensive spędziłem dużą część swojego dzieciństwa, pewnie z kilka tysięcy godzin. Pamiętam dwa duże serwery, fnx i LMT. Niestety teraz gra sieciowa wydaje się być martwa, nie ma praktycznie żadnych serwerów i graczy. Trochę szkoda ale niestety taka jest dola starych gier.
@Wiraway: Heh, niestety.. Dlatego mówiłem o własnym serwerze, tylko pamiętam że przez co innego niż modem nie był on widoczny na internecie z jakiegoś powodu. Nie wiem jak na obecnej konfiguracji telefon+ wifi. Może nawet spróbuję, nic do roboty nie mam w sumie.
@Styrek: Próbowałem już na wszystkie sposoby, problemem jest chyba że mam wewnętrzne, a nie zewnętrzne IP. Próbowałem łączyć telefon kablem, zmieniać ustawienia kart sieciowych, pieprzyłem się z tym ze 3 godziny żeby otrzymać gówno. Nie widać mojego serwera poza lokalną siecią. Kogo tu można zawołać żeby podpowiedział rozwiązanie? Nawet niech to będzie jakiś płatny serwer zamiast hostować od siebie bezpośrednio, wystarczy że będę miał możliwość modowania go. Jak można to zrobić