Wpis z mikrobloga

#otoziaki- tag o przygarniętych zwierzakach, ich adopcji i aktualizacje

Kotek Wojtek.
Po pol roku czasu w końcu zaufał i dał się złapać. Od 4 dni mieszka u mnie, dzisiaj miał pierwsza wizytę i weterynarza.

Uszy zdrowe, w buzi tez okej. Coś nie tak ze skórą, ma robaki i bardzo okrągły brzuszek, wiec w środę będzie miał pobierana krew i usg.

Bonus w komentarzu, co miał w prawym uszku. Ludzie to c00rvy

#pokazkota #koty #zalesie #niekupujadoptuj
cytmirka - #otoziaki- tag o przygarniętych zwierzakach, ich adopcji i aktualizacje 

...

źródło: comment_1610361287ljjJLQJ1HaVFarFQJlsX6c.jpg

Pobierz
  • 10
jak można do kota strzelać z wiatrówki?


@FoxX21: #!$%@?ów nie brakuje. Spotkałem się kiedyś z przypadkiem pieska, który miał śruty w jądrach oraz brzuchu, bo jakaś #!$%@? strzelała do niego z wiatrówki.
@Alex_mski @FoxX21 : Well, zadałam kiedyś to samo pytanie, zaraz po przeprowadzce na wieś. Pytanie było retoryczne, ale o dziwo miejscowi zaczęli się śmiać: "a bo jak ci pazurami owiniętą bele drapie, albo psom z miski wyjada, albo łazi koło domu i jęczy nie wiadomo czego...", potem jeden z nich przypomniał sobie jak strzelił raz i kot dostał w kręgosłup: "A pamiętacie jak się wił, #!$%@?? No nie mogę, jakby breakdance'a tańczył,
@sudiczka lepiej przemilczę to co napisałaś bo jeszcze bana dostanę, bo cisną mi się niezbyt przyjemne słowa na usta. Zresztą niedaleko swojej działki mam sąsiada co swojego kota i psa powiesił bo "jemu kury sie płoszom". Nie ma niestety na tym świecie sprawiedliwości dla tych okrutników co znęcają się nad bezbronnymi zwierzątkami