Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak to się stało, że nigdy wcześniej nie zabrałem się za ten serial...niesamowite. Właśnie skończyłem pierwszy sezon i to jest złoto, nie zdarza mi się na głos śmiać, podczas oglądania jakikolwiek seriali czy filmów, a tu praktycznie każdy odcinek wywołuje u mnie parsknięcie. Jak ktoś lubi rasistowski i prześmiewczy humor to odnajdzie się jak ryba w wodzie. Szczerze polecam! ( ͡ ͜ʖ ͡)
#theoffice #seriale #heheszki
piter91r - Nie wiem jak to się stało, że nigdy wcześniej nie zabrałem się za ten seri...

źródło: comment_1610749265JCGMnkdVPttD4wsKZKDj7l.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@srodaczwartek: Są dwie wersje tego serialu. W jednej gra Ricky Gervais i po obejrzeniu jednego odcinka tej wersji jakoś mi nie podszedł. Później dowiedziałem się, że jest druga lepsza wersja :D
  • Odpowiedz
@Inispirion: Pracowałem kiedyś w tego typu biurze i najlepsze jest to, że osobowości bohaterów pokrywają się z osobowościami ludzi z którymi pracowałem...Nawet była tam taka jedna Pam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
Pamiętam, że gdy obejrzałem pierwszy odcinek to w ogóle nie przypadł mi do gustu i odstawiłem na jakiś miesiąc. Po powrocie do niego nie mogłem się oderwać i pochlanialem odcinek za odcinkiem. A niedawno skończyłem oglądać drugi raz ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@SuperFine: to w polsce było na netlixie w ogóle? Z tego co wiem to u nas zawsze tylko na amazonie było i przez to Office nie jest w Polsce tak znane jak za granicą gdzie bije nawet friendsow na netflixie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SuperFine: @art212: Amazon prime video. Ja też właśnie kilka dni temu skoczyłem oglądać całość i odczuwam straszną pustkę. Co do poziomu, to ósmy sezon jest słaby, ale reszta git.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@piter91r: ja za to po obejrzeniu 1 sezonu zastanawiam się czy oglądać dalej bo ani razu się nie uśmiechnąłem. Z drugiej strony to słyszałem, że pierwszy jest najsłabszy.
  • Odpowiedz