Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chrominancja: u mnie w mieście jest w sumie jedna główna placówka, gdzie biorą ludzi jako junior graphic designer, ale mają rekrutację raz na kilka lat.
No u mnie też super nie jest (myślę, że trochę przeginasz z tym, że nie jesteś masterem digitalpaintingu xD), chciałabym chociaż staż minimalnie płatny, żeby w koncu zacząć zarabiać xD

I czemu jak najmniej od Polaków? xDDDD

No i czy zlecenia można brać na czarno? xD
  • Odpowiedz
@Akayari:

myślę, że trochę przeginasz z tym, że nie jesteś masterem digitalpaintingu xD

To akurat prawda, że nie jestem masterem w digital paintingu bo robię w 3D i nie ma tam za dużo digitala xD Ale w 3D też masterem nie jestem xD

I czemu jak najmniej od Polaków? xDDDD

Bo u nas jest masa wannabe firm gamedevowych, które po prostu nie będą szanować Twojego czasu i każde zmiany będą żądać
  • Odpowiedz
@m0rgi: piłka nożna, gram od 16 lat amatorsko (chociaż podobno jestem niespełnionym talentem tak przynajmniej mówią trenerzy z którymi miałem doczynienia, a jeśli nie gram to śledzę wszystko co związane z footballem w świecie) to już pasja czy nie? Imo tak
  • Odpowiedz
@Vittel: @powiedz @anonekxd

tak mam pasje, i to taka na ktora poswiecam sie calym serce, a przez to cierpi zycie prywatne jak i edukacja, o znalezieniu pracy z odpowiednimi godzinami juz nie wspomne :)


Otóż to, jak ktoś interesuje się czymś naprawde mocno, tak jakby op by chciał, to o ile nie jest to jego praca zarobkowa to ma przewalone.
Całe życie będzie ładował w to kase, będzie sie izolować od
  • Odpowiedz
@Dziki_Nomad: tak jest i po czesci dlatego tez faceci "sa bardziej widoczni" ze swoimi pasjami jak majsterkowanie, auta, czy sporty bo latwiej im uciec z domu od dzieci. To kobiety maja wiekszy wewnetrzny obowiauek by siedziec i poswiecac im czas, plus serio do ktoregos roku maly bombelek mysli, ze on i mama to jedna osoba. Latwiej tez facetom przerobic swoje hobbystyczne stolarstwo w zarobek, facet potrzebuje glebszego "sensu roboty" by robic,,
  • Odpowiedz
@anonekxd:

no chodzi mi o taką pasje, która żyjesz na codzień że codziennie się tym interesujesz codziennie żyjesz dla tej pasji,


Przychodzi mi do głowy, że chyba tylko ktoś z liceum może mieć codziennie tyle czasu
  • Odpowiedz