Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@anonekxd: Zajrzałem do wątku bo byłem ciekaw odpowiedzi. Widzę, że poza @MalaHelenka żadna różowa się nie pochwaliła więc sam dopowiem, że często tu widzę jak dziewczyny realizują się w rękodziele, malarstwie, rysunku, jakimś szydełkowaniu, gotowaniu itd.
  • Odpowiedz
liczy się to, że kupiłam sobie aparat fotograficzny i uczę się dopiero fotografii?


@MalaHelenka: oooo, to tak jak ja, w piątek jadę odebrać sprzęcior. Co kupiłaś? Możesz polecić jakieś przystępne kursy online?
  • Odpowiedz
@anonekxd: I jak widać - bieda. Aż bym tu wkleił pastę o braku hobby u kobiet, ale nie chce mi się gównoburzy kręcić.

Ja tu widziałem jedynie dwie tutaj, jedna malowała koty a druga coś tam wyszywała. Ale oczywiście obie potrzebowały atencji wstawiając mordy więc lista czarna zaktualizowana.
  • Odpowiedz
Body Sony a 6000 i obiektyw sigma 30 f1 1.4


@MalaHelenka: ja a6300 z tą samą sigmą + kitowym obiektywem sony. Widzę większość początkujących kupuje soniacze. To skąd się uczysz? Książki czy masz kogoś?
  • Odpowiedz
@bacaa90 Chciałam 6300 ale trochę drogo, a jeszcze w tym roku chce zainwestować w parę innych rzeczy wiec starszy a6000 na początek.

Uczę się od znajomego fotografa, trochę internet - linki które on mi podsyła lub ja je znajdę, trochę YT. I książki też wjadą np Sekrety Mistrza fotografii cyfrowej - Scott Kelby.
  • Odpowiedz
@Lubie_bataty: Nie ma nic złego w oglądaniu sportu, to nadal może być pasja. Tak samo jak można interesować się filmem (bardzo mocno) i nie dorabiać w jakimś teatrze.
Inna sprawa, że większość osób deklarujących zainteresowania rzeczywiście nie poświęca im dużo czasu i robi to aby zaimponować innym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lubie_bataty: Wy wiecie, że takie pasje, którym ktoś poświęca większość czasu to mają czesciej faceci, bo mają czesciej autyzm. Stąd te wasze pasje

Jak już coś to u nas częściej jest diagnozowany autyzm
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: Z obserwacji otaczającego świata :p

Poza tym jestem zdania, że z pasja, jak miłość rodzi się od pierwszego wejrzenia. Widzisz to i czujesz, że chcesz to robić. Że chcesz ten temat lepiej poznać, zagłębić się w niego, być w nim coraz lepsza. Radość przynosi Ci zdobywanie kolejnej wiedzy i doświadczenia.

Nie jest to rzecz, po która sięgasz w pewnym momencie życia na zasadzie "a spróbuje może tego..."

W takim przypadku
  • Odpowiedz
@anonekxd: tak. Są. Dobrze zarabiam, mam odpowiedzialną pracę, to pozwala mi na spędzanie przyjemnie czasu po godzinach i wydawanie pieniędzy na to co lubię. Czy to pasja? Wątpię. Hobby - jak najbardziej.
  • Odpowiedz