Wpis z mikrobloga

@anonekxd No ja z kolei uważam, że wszystko nas kształtuje i buduje nasz charakter - od pasji bo społeczeństwo, po rodzinę i różne sytuacje życiowe więc raczej nie uważam, że posiadanie pasji to coś wybitnego ani też złego. Oczywiście też znajdzie się parę osób, które stwierdzą że 'moja pasja jest lepsza niż Twoja' a kolejne co uwielbiam to kiedy mówisz o swojej pasji nagle w mgnieniu oka znajduje się masa ekspertów, która
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: ja Cie w pełni rozumiem, i nie mówię że ludzie bez pasji są nudni ale według mnie osoby z jakąkolwiek zajawka są atrakcyjniejsze pod pewnym kątem, bardziej wzbudzają moje zainteresowanie swoją osobą
  • Odpowiedz
@kogut_20 No dobrze. Spokojnie. Przeprowadzę Cię przez to. W podaniu przez Ciebie definicji chciałam zobaczyć jak Ty definiujesz daną 'p0lkę', bo zakładam, że każdy człowiek może mieć inny obraz, inną - swoją definicję i na podstawie tego chciałam zrozumieć Twój tok rozumowania. Niestety wolałeś ze mną przeciągać linę, na co straciliśmy już trochę naszego cennego czasu :).
  • Odpowiedz
@anonekxd No to jasne, ja to rozumiem i nie zamierzam nawet podważać tego co jest dla Ciebie mniej lub bardziej atrakcyjne, bo taką wiedzę masz tylko Ty. :)
Natomiast mogę tylko od siebie dodać, że to bardzo fajnie, że znasz siebie i wiesz czego lub kogo szukasz, bo wiele osób ma z tym problem i do końca nie umie nakreślić co daną osobę interesuje :)
  • Odpowiedz
@anonekxd: tak, i nawet przez jakis czas zylam z tego. Znam tez sporo dziewczyn ktore tez maja swoje pasje, bo w takich kregach sie obracam. Z mojego punktu widzenia wiecej dziewczyn jest ze tak powiem zaradnych i ogarnietych niz takich typowych pustych p0lek. W ogole z takimi nie utrzymuje kontaktu.

Niewiele dziewczyn posiadajacych pasje siedzi na fejsiku, wykopie czy ma tindera xd Jezeli chcesz znalezc kogos z pasja to sam rowniez
  • Odpowiedz
@anonekxd: Moja może nie ma jakiejś jednej konkretnej pasji albo grup pasji. Niemniej uwielbia oglądać skoki narciarskie, grywamy razem i ze znajomymi w planszówki. Do tego lubi trochę eksperymentować w kuchni. Ostatnio wciągnęła się w jakąś mobilną grę gdzie prowadzi się kawiarnię bo lubi gry z elementami strategii, planowania.
To tak za nią napiszę, bo nie ma tu konta ;D
  • Odpowiedz