Wpis z mikrobloga

@anonekxd A liczy się to, że kupiłam sobie aparat fotograficzny i uczę się dopiero fotografii? Tzn ostatnio więcej czytam i sprawdzam co o jak niż focę, ale jest to coś co sprawia mi przyjemność i przymierzam się do zakupu drugiego obiektywu, bo mam tylko tzw. Reporterski, a chce szeroki kąt
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: no chodzi mi o taką pasje, która żyjesz na codzień że codziennie się tym interesujesz codziennie żyjesz dla tej pasji, uprawiając to czytając o tym edukując się, dowiadując się nowych informacji i takie przenajrozniejsze. Pytam bo w sumie to smutne ze uświadomiłem sobie ze nie wiem czy znam taka dziewczyne xD
  • Odpowiedz
@anonekxd No to codziennie coś tam próbuję z tym robić, ale też nie jest tak że robię na siłę, bo jak mi nie wychodzi to odkladam i dalej czytam co robię nie tak.
Mam też inne rzeczy, które robię kiedy nie robię nic ze zdjęciami. No powiedzmy, że umiem sobie sama zagospodarować czas.
  • Odpowiedz
Reporterski, a chce szeroki ką

@MalaHelenka:
to dokup za jednym rzutem filtry, zachowasz szkło w dobrej kondycji na dłużej i nauczysz się nowych rzeczy pracując z filtrami
a zapytam jaki aparat ?
  • Odpowiedz
@sailor_73 Mam filtr uv właśnie żeby zabezpieczyć szkło. Chcę jeszcze dokupić połówkowy szary i polaryzacyjny, statyw na pewno muszę ogarnąć i lampę błyskową. No mam zamiar co chwile coś dokupować.
Teraz mam body sony a6000, chciałam 6300 ale trochę drogo więc może kiedyś a szkło to stałka, sigma 30 f1 1.4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 264
@anonekxd: Pasja "dla której codziennie żyjesz" ? A to że ktoś nie ma tej słynnej "pasji" to nic złego, nie dajcie sobie tego wmówić i po prostu róbcie rzeczy które wam sprawiają przyjemność i kiedy macie na nie ochotę nie przejmując się metkami jakie kto do kogo przyczepia.
  • Odpowiedz
@anonekxd:

taką pasje, która żyjesz na codzień że codziennie się tym interesujesz codziennie żyjesz dla tej pasji, uprawiając to czytając o tym edukując się, dowiadując się nowych informacji i takie przenajrozniejsze


Pytanie, ilu ludzi płci obojga ma takie zainteresowania, imo bardzo wąska grupa
  • Odpowiedz