Wpis z mikrobloga

  • 189
@4kroki ja to pobrałem chyba w 2010, jak była pierwsza walka Pudzianowski w ksw, to grałem całą noc i w polsacie za darmo ksw sobie leciało, to byli czasy
  • Odpowiedz
@wojstenik: grałem jak wyszło, nie wiem m czemu mi się nie spodobało. Wszędzie czytam, że bardzo dobre a mnie odrzuciło na starcie. Nie pamiętam tylko czemu :D za to mój brat kilkadziesiąt godzin pryz tym spędził
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wojstenik: ja do dzisiaj wspominam parę fajnych gierek, szkoda że nie przenieśli ich na androida.
Np KO Boxing czy jakoś tak, od Gameloft bodajże. Albo taką gierka której nazwy nie pamiętam w której ogarniało się pole, sadziło plony i takie tam
  • Odpowiedz
@4kroki: @beerman: Były nawet lepsze, ale Gothiczek to jednak Gothiczek. Odnośnie lepszych to choćby produkcje wydane przez FishLabs. Gladiator 3D z możliwością multiplayera przez bluetooth. Blade And Magic - pełnoprawny RPG z walkami toczonymi w pełnym 3D. Wydali też Galaxy of Fire z pełnym rozwojem statku i mnóstwem układów do zbadania i questów do wykonania. Do dzisiaj nie wierzę, że rzeczywiście powstały gry tak złożone na tak ograniczone telefony (ja
  • Odpowiedz
W ogóle jako gimnazjalny znawca branży gier to zwiastowałem, że jak się jeszcze bardziej telefony rozwiną to będziemy mieli przegenialne produkcje singleplayer do ogrywania w autobusie czy pociągu, takie na poziomie gier z PSP. I co? Gówno. Poza paroma portami (GTA choćby) to gry mobilne to jest największy syf jaki istnieje, wyciskacze hajsu z paywallem, gdzie cały budżet poszedł na reklamy.


@plasq: Masz nintendo switch, a tam Wiedźmina, Diablo, Dooma czy
  • Odpowiedz