Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 966
Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

Zauważyłam, że przeciwnicy aborcji często mówią dużo na temat moralności.

Wiele osób ma problem ze zrozumieniem, że nie każdy ma taką samą moralność jak oni. Dla kogoś zarodek/płód już jest dzieckiem - i to jest w porządku. Dla kogoś to tylko zlepek komórek - i to też jest w porządku.

Dajmy ludziom decydować o swoich ciałach. Tak, o swoich ciałach, bo decyzja o kontynuowaniu lub zakończeniu ciąży jest elementem decydowania O SWOIM CIELE.
I zanim zlecą mi się tu obrońcy płodów, to od razu mówię - kobieta ma prawo nie użyczać swego ogranizmu zarodkowi. Tak samo jak ma prawo do tego, żeby nie oddawać krwi czy nie oddawać nerki.

Jeżeli jesteś w niechcianej ciąży, to pamiętaj - nie jesteś sama!

11/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania

Chciałam dodać, że spamowanie pod czyimś tagiem jest naprawdę słabe. Rozumiem, że przeciwnicy aborcji nie mają zbyt wielu logicznych argumentów i muszą się uciekać do dziecinnych gierek. Można się było tego spodziewać.

PS. Zgłosiłam drugi raz prośbę o tag autorski, jednak jak widać moderacji się nie spieszy.
Pobierz Amishia - Codzienny namiar na bezpieczną aborcję. 

Zauważyłam, że przeciwnicy aborcj...
źródło: comment_16128064865A1Y331QgUa1aaKCQaFwvj.jpg
  • 70
@Muszelka1999: tu się mylisz, jestem po drugiej stronie. Za ty gowniaro jedyna odwaga na jaką cię stać to pisać anonimowo na gownoportalu. To wyjdź do ludzi i rozdawaj ulotki? #!$%@? bo jesteś wydyganym piwniczakiem z wykopu
I zanim zlecą mi się tu obrońcy płodów, to od razu mówię - kobieta ma prawo nie użyczać swego ogranizmu zarodkowi. Tak samo jak ma prawo do tego, żeby nie oddawać krwi czy nie oddawać nerki.


@Amishia: Ma prawo nie użyczać swojego organizmu. Jeśli ktoś to prawo złamie to jest to czyn zabroniony i aborcja jest możliwa.

A post jak zwykle zgłoszony.