Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 965
Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

Zauważyłam, że przeciwnicy aborcji często mówią dużo na temat moralności.

Wiele osób ma problem ze zrozumieniem, że nie każdy ma taką samą moralność jak oni. Dla kogoś zarodek/płód już jest dzieckiem - i to jest w porządku. Dla kogoś to tylko zlepek komórek - i to też jest w porządku.

Dajmy ludziom decydować o swoich ciałach. Tak, o swoich ciałach, bo decyzja o kontynuowaniu lub zakończeniu ciąży jest elementem decydowania O SWOIM CIELE.
I zanim zlecą mi się tu obrońcy płodów, to od razu mówię - kobieta ma prawo nie użyczać swego ogranizmu zarodkowi. Tak samo jak ma prawo do tego, żeby nie oddawać krwi czy nie oddawać nerki.

Jeżeli jesteś w niechcianej ciąży, to pamiętaj - nie jesteś sama!

11/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania

Chciałam dodać, że spamowanie pod czyimś tagiem jest naprawdę słabe. Rozumiem, że przeciwnicy aborcji nie mają zbyt wielu logicznych argumentów i muszą się uciekać do dziecinnych gierek. Można się było tego spodziewać.

PS. Zgłosiłam drugi raz prośbę o tag autorski, jednak jak widać moderacji się nie spieszy.
Amishia - Codzienny namiar na bezpieczną aborcję. 

Zauważyłam, że przeciwnicy aborcj...

źródło: comment_16128064865A1Y331QgUa1aaKCQaFwvj.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@TheLizardKing: Mirku ja nie wiem czy warto dyskutować z takimi ludźmi, raczej ich rozumek nie jest w stanie pojąć za wiele. Podążają za słowami dziadka w sukience. Facetem jestem, i nie jestem w stanie zrozumieć jak się odciska na kobiecej psychice i ciele. Wiedza że dziecko się umrze po porodzie, czy za miesiąc za rok, czy kilka.
Codzienna walka i opieka 24h, kosztowne leki zabiegi. Chciałbym żeby te dzbany posłuchały jak
  • Odpowiedz
@TheLizardKing: Dla mnie naturalne że z gwałtu, zagrażający matce czy drugiemu płodowi, powinno dać się możliwość wykonania zabiegu ratującego życie. Tak samo choroby, czy zmiany które sprawiają że dziecko rodzi się martwe bo źle się rozwinęło. Lekarzem nie jestem ale można po ludzku pomyśleć. Tak samo z innymi chorobami czy wadami. Downa zespół bym też w to wliczył BO TO JEST MOŻLIWOŚĆ wykonania zabiegu nie przymus. Jak dzbanuch chcą to proszę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Amishia: O moralności najwięcej mówią Ci, którzy najmniej mają z nią wspólnego.
Takie wpisy są cholernie potrzebne, aby koboety w potrzebie wiedziały, że nie są same i mogą liczyć na wsparcie
ESSA
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kapitan_al: Możesz sobie wyciągnąć je z podapaski albo z kibla. Jak chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednak nie sądzę abyś rozpoznał czy to zwykly skrzep czy płód
  • Odpowiedz