Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 965
Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

Zauważyłam, że przeciwnicy aborcji często mówią dużo na temat moralności.

Wiele osób ma problem ze zrozumieniem, że nie każdy ma taką samą moralność jak oni. Dla kogoś zarodek/płód już jest dzieckiem - i to jest w porządku. Dla kogoś to tylko zlepek komórek - i to też jest w porządku.

Dajmy ludziom decydować o swoich ciałach. Tak, o swoich ciałach, bo decyzja o kontynuowaniu lub zakończeniu ciąży jest elementem decydowania O SWOIM CIELE.
I zanim zlecą mi się tu obrońcy płodów, to od razu mówię - kobieta ma prawo nie użyczać swego ogranizmu zarodkowi. Tak samo jak ma prawo do tego, żeby nie oddawać krwi czy nie oddawać nerki.

Jeżeli jesteś w niechcianej ciąży, to pamiętaj - nie jesteś sama!

11/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania

Chciałam dodać, że spamowanie pod czyimś tagiem jest naprawdę słabe. Rozumiem, że przeciwnicy aborcji nie mają zbyt wielu logicznych argumentów i muszą się uciekać do dziecinnych gierek. Można się było tego spodziewać.

PS. Zgłosiłam drugi raz prośbę o tag autorski, jednak jak widać moderacji się nie spieszy.
Amishia - Codzienny namiar na bezpieczną aborcję. 

Zauważyłam, że przeciwnicy aborcj...

źródło: comment_16128064865A1Y331QgUa1aaKCQaFwvj.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
I jak zwykle mnie to nie interesuje, więc nie musisz mnie o tym informować xD


@Amishia: To po co odnosisz się we wpisie do swoich krytyków?

gdzie to zgłaszasz? na komisariat? wytrzyj dupe bo się zesrałeś XDD


@Muszelka1999: @Moderacja, ale ktoś już zapowiadał zgłoszenia do prokuratury.
  • Odpowiedz
@LimiL8: Zło to jest zabronienie komus podejmowac decyzje mogaca miec wplyw na reszte zycia takiej osoby. Bo chce tak wyimaginowana postac w chmurach, aby kobieta przeszla traume i urodzila cos co nie przypomina czlowieka.
Nigdy nie pojme co maja w glowach "prolajferzy", w ocenie ktorych uczynic innym cierpienie, traktuja jaka powinnosc.
  • Odpowiedz
@Amishia: ale według mojej moralności to nie są wystarczające kryteria żeby nie można go było "usunąć". Poza tym ja ci nie nakazuje zabijać żadnego bezdomnego. Jeśli uważasz, że jest to złe to nie rób tego. Ale nie zabraniaj innym żyć według własnej moralności.
  • Odpowiedz
@Amishia: Aborcyjny dream team ? Uhh... ja rozumiem, że w takiej sytuacji zapadają bardzo ciężkie decyzje, ale ta nazwa wydaje się równie niestosowna co "Zakład pogrzebowy Happy Hours"
  • Odpowiedz
No i zajmie się tym jedynie prokurator dziura w dupie, bo informowanie o aborcji jest LEGALNE.


@Amishia: Informowanie o tym jak popełnić przestępstwo jest legalne? Jeśli tak to dziwne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz