Wpis z mikrobloga

jest takie powiedzenie, "jak ma się młotek to wszystko wygląda jak gwóźdź". Naprawdę polecam rozszerzyć repertuar zachowań w interakcjach międzyludzkich, możesz się przyjemnie zaskoczyć
  • Odpowiedz
  • 1
@Hissis Oderint, dum metuant
~A.L.
Może nienawidzić. Może nie szanować. Ważne by się bał, to na drugi raz pomyśli, zanim trąci strunę o nieodpowiedniej porze.

Popieram ()
  • Odpowiedz
@bullsh1t: no tak, tylko on nie musi w swoim przekonaniu zakłócać spokoju. Jemu się wydaje, że gra cicho i może faktycznie ledwie się słyszeć, co nie znaczy, że nie przeszkadza to sąsiadom. Zawsze jest możliwość, że po prostu sądzi, że nie jest słyszalny poza swoim mieszkaniem. Warto najpierw się spróbować porozumieć, potem robić imbe.
  • Odpowiedz
ale kukoldy z tych sąsiadów, jak mają problem to wystarczy grajkiem mocniej wstrząsnąć


@Hissis: wstrząsnąć to sobie możesz parówą tatusia, troglodyto. Ktoś, kto gra po nocy na basie w bloku, na głośniku to niekulturalny debil. Jeśli po zwróceniu uwagi, nadal to robi, to trzeba dzwonić po odpowiednie służby. Ale półgłówki, które lecą do wszystkiego z łapami to gorsza patologia, którą powinien zając się prokurator.
  • Odpowiedz
@rockip: no i zobacz, Ty w tym momencie mnie atakujesz, mimo tego, że ja Ci nic nie zrobiłem, zachowujesz się wulgarnie, agresywnie w moim kierunku, uważasz siebie za normalnego człowieka? Obrażasz mnie, obrażasz grajka, i uważasz siebie za kogoś lepszego, no niestety pokazałeś się jako cham i prostak zwykły. Naucz się kultury i szacunku do innych ludzi.
  • Odpowiedz