Wpis z mikrobloga

@ChaosAD: początkującemu owszem, ale to dalej nie jest jakiś połamany rytym w dziwnym metrum. Cała Metallica jest z resztą poziom beginner, jeżeli chodzi o linie basu.
  • Odpowiedz
no ja tam tez nie jestem level pro. Raczej mocno średnio. Z polamanym rytmem to masz rację, to juz jest ciezkie. Teraz ciekawe na jakim lewelu jest typ o ktorym mowa w ogloszeniu :D pamietam jak kiedys gralem na swiezo nabytym Thunderbirdzie i mnie moja ex ochrzanila, ze w drugim pokoju spac nie moze :D
  • Odpowiedz
@ChaosAD: ja bym stawiał z tych wszystkich jako najtrudniejsze kawałki Rusha, niektóre rzeczywiście gimnastykują palce. A typ z ogłoszenia, to nie mam pojęcia, ale w moim środowisku się utarło, że ktoś jak zaczyna ogarniać grę, to po prostu się ścisza i dostosowuje głośność do całego zespołu, czy otoczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem w ręku jednego thunderbirda też (dziwnie to brzmi xD). Dla mnie dają chamskim dołem,
  • Odpowiedz
@Saprofit: owszem, są fatalnie wyważone. Do tego bez lockstrapa lepiej sie za nie nie brac. Mi osobiście pasował (był po paru przeróbkach) ale fakt - bez słuchawek lepiej nie zaczynać gry. Tak po prostu dla ludzi.

btw jakis czas pozniej przesiadlem sie na perkusję. W domu mialem elektroniczną ale sąsiedzi byli uprzedzeni, ze jak bedzie za glosno - to dzwonić. NIestety stopa się bardzo niosla.
  • Odpowiedz
  • 0
@duncanidaho2 No wiesz, ta "Cisza nocna", to istnieje coś takiego, tyle, że to nie ma odpowiednika w prawie. Wiele spółdzielni mieszkaniowych w swoich regulaminach posiada wpis o obowiązującej "Ciszy nocnej" od 22:00-6:00.
A spotkałeś się z czymś takim jak przedział czasowy na prace remontowe? W mojej dawnej spółdzielni, to czas od godziny 18:00 do 7:00. I to jest dopiero śmiech na sali xD Tak się zastanawiam, jak ciecie z ochrony mają egzekwować
  • Odpowiedz
@Mirmar: Bardzo mi się podoba takie załatwienie sprawy. Z kulturą, bez robienia zbędnych problemów, ładnie napisane. :)
@camelinthejungle Dokładnie. Tak się powinno załatwiać sprawy, a nie od razu lecieć z ryjem. Szkoda, że niektórzy tego nie rozumieją.
  • Odpowiedz