Wpis z mikrobloga

@Mirmar: ale kukoldy z tych sąsiadów, jak mają problem to wystarczy grajkiem mocniej wstrząsnąć i odechce mu się zakłócania ciszy nocnej, a jak nie, to jeszcze raz nim potrząsnąć trochę mocniej, prośbami to nic nie zdziałają
  • Odpowiedz
jesteś lepszy niż to


@sphinxxx: obstawiam, że ktoś bez myślenia przetłumaczył, żeby zrobić zdjęcie kartki jako śmieszny obrazek do internetu, a sytuacja w pl nie miała miejsca
  • Odpowiedz
@Barto_: To grajek się chciał konfrontować, sam napisałeś, że by mi #!$%@?ł, także nie rób teraz ze mnie winowajcy tego konfliktu, i dawaj tego grajka.
Nie wszystko siła i agresją, ale akurat grajka tak.
  • Odpowiedz
  • 11
@Hissis

ale kukoldy z tych sąsiadów, jak mają problem to wystarczy grajkiem mocniej wstrząsnąć i odechce mu się zakłócania ciszy nocnej, a jak nie, to jeszcze raz nim potrząsnąć trochę mocniej, prośbami to nic nie zdziałają


( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Barto_: no, a co złego jest we wpajaniu dobrych manier i kultury osobistej u dorosłej osoby poprzez wytworzenie lęku przed niewłaściwym zachowaniem?
Jak przechodzisz przez jezdnię, to się rozglądasz, czy w ciemno przechodzisz? Raczej się rozglądasz, bo nie chciałbyś umrzeć potrącony przez samochód, lub stracić zdrowia i być ciężko poturbowany. To lęk Cię ogranicza, lęk nie jest czymś złym przecież.
  • Odpowiedz
@bordoprzekletywzielonkezaklety: Mam w klatce kolesia co studiuje na akademii muzycznej, gra na jakims instrumencie dętym. Szkoda mi chlopaka bo przez covid nie ma gdzie cwiczyc. Chociaz bardziej szkoda mi sasiadow mieszkajacych pod nim. Z tego co wiem dogadali sie, chlopak gra zazwyczaj z tlumikiem :)
  • Odpowiedz