Wpis z mikrobloga

Zamówiłem podłogę do domowej siłowni. Pokusiłem się na ogłoszenie olx zamiast z firmowej strony. Janusz stwierdził, że podłogę ma od ręki i wszystko będzie sprawnie. Przelałem za transport 80 zł i czekałem 5 dni na jakąś informację. Dzisiaj się odezwałem w sprawie dostawy i zdaje się, że #!$%@?łem potężnego Janusza.

#olx #januszebiznesu
adrians29 - Zamówiłem podłogę do domowej siłowni. Pokusiłem się na ogłoszenie olx zam...

źródło: comment_1613469425a6luWIlzTCfFRfdKANsEV3.jpg

Pobierz
  • 21
@adrians29: błąd zrobił, że nie napisał w nawiasie że się może wysyłka opóźnić i tyle. Pewnie dodawał jakiś czas temu ogłoszenie gdzie pisze, że wysyłka "już" i nawet o tym nie pamięta (tylko odświeża).

Chce Ci oddać kasę by Cie "nie przytrzymywać" i tyle, znajdź se gdzie indziej, drożej na już i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jakby mi wprost napisał jaka jest sytuacja to bym nie robił problemów, wiadomo.

@adrians29: ale napisał i nadal drążysz jak dzban. Napisał Ci konkretnie z czego wynika opóźnienie w wysyłce. Jest jakaś jeszcze informacja której tam brakuje żebyś zrozumiał?
@adrians29: Czy było taniej niż w sklepie? Jeżeli tak to masz odpowiedź. Olx to targowisko, nie wiem czemu ktokolwiek wymaga profesjonalizmu, to nie jest sklep. Często korzystają z niego drobni rzemieślnicy, a już w 100% ludzie nie umiejący w marketing. To tak jak z giełdą w słomczynie, no nikt tam nie oczekuje uczciwości i samochodów z salonu, wiadomo, że zjeżdża się tam kwiat mirków handlarzy.
Teraz czas na dygresję. Polacy nie