Wpis z mikrobloga

@Niedobry: A co jest nie tak z roślinnym bialkiem? Krowy czy świnie na takim maja większe przyrosty niż 1kg na dobę

A poza tym to wez coś na wstrzymanie. Z jednym masz racje jesteś prostakiem, leci zgłoszenie

Naucz się dyskutować a nie rzucać obelgami. Tak to może moglibyśmy podyskutować.

Żegnam ozięble
  • Odpowiedz
@Szalom: Dyskutowac z Toba? Sluchaj parchu, porownujesz psa do krowy.
Robisz #!$%@? z logiki. Do tego mi jakies zarzuty od egoistow, wywyzszasz sie zarzucajac innym ignorancje a sam porownujesz psa do #!$%@? #!$%@? KROWY i jeszcze oczekujesz dyskusji? Gdzie byles na biologii jak byly uklady pokarmowe? A nie czekaj... Jakiej biologii. Ty przeciez twierdzisz ze pies to krowa. A teraz lecisz jeszcze na skarge. Zglaszaj sobie do "pani" tam co chcesz.
  • Odpowiedz
@Szalom: Ale przyznam, mnie w sumie teraz nawet rozbawiles... W kazdym razie jeszcze tylko zapytam dla pewnosci: moze Ty jestes chory na cos? Moze jestes cudownym dzieckiem autyzmu i np.ogarniasz cos innego niz nauki przyrodnicze? Nic zlosliwego tym razem nie mam na mysli. I jesli tak jest to nie odpowiadaj nawet na to pytanie tylko uznaj ze Cie najszczerzej jak tylko potrafie przepraszam. Ludzie sa rozni jedni lubia nauki scisle inni
  • Odpowiedz