Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
karmienie domowego kota (wiekszosc miejskich kotów nie wychodzi z mieszkania) karma powstała z kurczaków hodowanych masowo w zakładzieprzemysłowym na pewno ma dużo wspólnego z przyrodą..

@lighte: mój wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Im mniej drapieżników, tym więcej szkodników. Czym więcej szkodników, tym mniej plonów. Przyrody w szkole nie miałeś?


@polaczyna: kot to nie jest drapieżnik naturalny. Jest wręcz szkodnikiem przyczyniającym się do zmniejszenia populacji wielu zwierząt w Polsce.
  • Odpowiedz
@polaczyna @Bananada

bo tylko lewactwo próbuje zmieniać naturę i udaje, że to normalne i tak powinno być


@masiakla: to prawactwo próbuje zmieniać naturę, i udaje że to normalne i tak powinno być

Homoseksualne zachowania zwierząt – zachowania zwierząt wobec osobników tej samej płci, które zazwyczaj są typowe dla par różnopłciowych tego gatunku. Zachowania te obejmują czynności seksualne, takie jak kopulacja lub wzajemna masturbacja, oraz związane z łączeniem się w pary lub
  • Odpowiedz
Odebrać Jasiowi Kapeli zwierzęta.


@polaczyna: już miałem dać plusa...

w imię #!$%@? lewackiej idei


...ale oczywiście musiałeś zyebać... Nie, troska o zwierzęta, to nie jest "#!$%@? lewacka idea", tylko zwykła ludzka przyzwoitość i empatia.
Ale cham tego nie pojmie.
  • Odpowiedz
Niestety ale koty są wyłącznie mięsożerne.


@Korax: nie do końca, w karmie jest trochę marchewki i innych tego typu, jak gdzieś spadnie kukurydza to też chętnie zje. Powiedziałbym raczej 90% mięsożerny 10% wszystkożerny.
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: nie wiem skąd wyciągnąłeś taki wniosek. przeczepiłeś jak pies do psiego ogona, czegoś o czym nie wspomniałem. zgodzę się że, bycie homo jest naturalne, tak samo jak inne zaburzenia psychiczne, dewiacje. nie powiesz mi jednak, że ileśtam płci to jest naturale, powiedz mi ile płci mają poszczególne gatunki zwierząt? że facet może rodzić dzieci itp. karmienie kota warzywkami, choćby dlatego, ze wymaga suplementacji, nie jest naturalne dla ów kota, a
  • Odpowiedz
@polaczyna: wystarczy z kotem porozmawiać o zaletach diety wegańskiej i wyższości moralnej osób, które z niej korzystają.
Wtedy na pewno odmówi wszelkiego mięsa i z poczuciem, że ratuje świat, będzie do końca życia spożywał kotlety z grochu.
  • Odpowiedz
żryj swoje gówno albo zacznij lizać swoje jaja bo tak też robią zwierzęta. możesz też swojej lubej wylizywać krew miesiączkową, bo u psów to nawet bardzo popularne, smacznego, ja nie zamierzam.


@masiakla: ale to ty ordynarny prymitywie zaczynasz z naturalnością, a teraz sam się powołujesz na naturalne u zwierząt zachowania
  • Odpowiedz
  • 1
Mięsożercy: gwałcenie zwierząt jest ok

Też mięsożercy: Nie możesz karmić kota produktami wege, bo zrobisz mu krzywdę!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz