Wpis z mikrobloga

@Lillygsxr: przykro mi sie zrobiło :(
Mam psa, wiem jakie to przywiązanie i miłość. Cóż powiedzieć - czas leczy rany. Dostał od Ciebie dużo miłości i na pewno był szczęśliwy. Teraz tez jest szczęśliwy, ale i nie cierpi. Trzymaj się ()
  • Odpowiedz
@Lillygsxr: Trzymaj się mocno, piesio napewno jest za tęczowym mostem i nie chciałby żebyś się smuciła (,) sam mam od niedawna moje pierwsze w życiu zwierzątka, króliki i wiem jak to jest z więzią ze zwierzęciem (,)

@maciej1984: idź stąd, nikt cie nie pytał o opinie.
  • Odpowiedz
@Lillygsxr: współczuję. Rak u psiaka to jest masakra, przeżywałem nowotwór u mojej Dejzi jak u każdego innego członka rodziny, a po uśpienia to był istny koszmar. Minął rok a ja dalej za tym psiakiem tęsknię :(
  • Odpowiedz
@Lillygsxr To tylko pies. Teraz nigdzie go nie ma, po prostu jest truchło. Zdechł jak każde inne zwierzę- był i nie ma, organy przestały pracować. Zwierzęta nie mają duszy. Mogę Cię pocieszyć w taki sposób, że przynajmniej Ty nie umarłeś zanim on zdechł, bo wtedy ten piesek by nie ogarniał czemu nagle właściciel zniknął i by sobie piesek czekał w nieskończoność.
  • Odpowiedz
@Lillygsxr: straciłem swojego kumpla 3 tygodnie temu. Żył tylko 16 miesięcy, ale od początku był poważnie chory. Był labradorem, który dał nam wiele miłości i nawet przypadkowi ludzie pytali o niego gdy go zabrakło. Wiem co możesz czuć - pisz na pw gdy będziesz potrzebować wsparcia. Jestem pewny, że przeżył swoje życie najlepiej jak mógł i nic więcej mu już nie potrzeba :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lillygsxr: bardzo współczuję :( wiem jak to jest, mimo że pochowałem już 3 psy to każdy raz boli jeszcze bardziej. Mam nadzieję że szybko sobie uświadomisz jak wielkie miał szczęście trafiając do Ciebie.
Dam Ci pewną radę która może wydawać się głupia ale polecam upatrzyć szybko kolejnego futrzaka o ile go planujesz. Ja dostałem taką radę kiedy zmarł mi poprzedni piesek i faktycznie bardzo to pomaga. Będziesz chciał wylać na niego
  • Odpowiedz
@Lillygsxr: Niesamowicie współczuję :(

Mój senior niestety ma problemy z układem moczowym, strasznie posikuje. Wyniki wykazały obecność krwi i białka w moczu, na tą chwilę Pani weterynarz przepisała antybiotyki. :(
  • Odpowiedz