Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jatylkozapytac: co to za fajne urządzenie do podróży? My mamy na jednego kota na razie zwykły plastikowy transporrter, ale planuje adopcje drugiego i szukam czegoś
  • Odpowiedz
@Radysh: masz mnie ( )
@tHoePs: nabyłam takie coś drogą wymiany właśnie za zwykły transporter. Myślałam, że mojej kotce chodzi o brak przestrzeni - niestety klatka jak na lwa nie pomogła. No i że zwykłego transportera potrafila w 10minut wywazyc drzwiczki.
To na zdjęciu widzę pod nazwą "klatka transportowa"/"torba transportowa". Polecam, składa się na płasko i mozna schować do szafy bez problemu, każda ze ścianek
  • Odpowiedz
@Dziurawybemben: @asdfghjkl: wszystkie siedzą za niewinność... Dostała ćwiare za art. 113 Kodeksu Kotnego czyli nieuprawnione wyjście z transportera poprzez wyważenie drzwiczek łapkami

@bartdziur: dziś krótka wycieczka ale przy trasie 10h co 2-3h na postoj na jedzenie i piciu, kuweta na wycieraczkę, zamykasz auto od środka i kot ogarnie co ma teraz zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: tak samo mój kot xD tyle
razy już jeździł do weterynarza, że powinien wiedzieć, że nikt go nie wywozi do lasu, ale jak tylko się go zapakuje w tą klatkę i wsadzi do auta to drze jape niemiłosiernie xD
  • Odpowiedz