Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@hodakhodak: piękny w swei prostocie,

widzę tam potencjał na wymianę korby (wygląda na antyczny kwadrat), no i wywal ta osłonę, bo nic nie daje a szpeci o dodaje optycznie wagi :)

@przeciwko78: ramy Cromo są świetne, zobacz ile potrafią kosztować te arcydzieła od Columbusa... jak nie masz parcia na wagę, a nie stać Cię na karbon, to stal jest zdecydowanie lepsza niż aluminium pod względem tłumienia drgań.
jak ma wstawić 1x to tył 9s trochę mały, bo albo zrobi miejską torpedę albo pochłaniacza podjazdów :)


@hiperchimera: no, ale załóżmy, że ludzie by się nie bali świata, to coraz więcej osób chwali napędy Sensah, szczególnie, że według relacji słuchają feedbacku. I zgaduję, że w podobnej cenie zamiast Acery mogłoby być 1x11. Oczywiście przy zakupie gotowego roweru, to nie ma sensu. Ale jak się kiedyś zużyje...
@hodakhodak: @hiperchimera: @kuraku:
Piękna maszyna, czarne cro-mo to jedna z ładniejszych rzeczy, sam stalową pumptrackówkę przemalowałem na taki, jak Twój.
Faktycznie archaiczny napęd aż odstaje od reszty. Jeśli mieszkasz na nizinach i jeździsz w większości po mieście, to myślę, że nawet 1x9 by ogarnął. Wystarczyłoby wywalić bebechy z przodu i wstawić jakiegoś narrow-wide ok 40t. Ja w gravel-commuterze mam 1x11 (11-42, przód 44t) i ogarnia codzienne dojazdy a i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nynomat: "Ze swojej strony mogę polecić opony Continental Double Fighter II - mega tanie, bardzo ciche na asfalcie, szutry super, a czasem wjeżdżam na nich na te same ścieżki, co na MTB." też się do nich przymierzałem ale ostatecznie kupiłem Jabłka. Jak to się sprawdza na piasku ok 1cm? Bo na moich Szwalbach to rower tańczy niestety niemiłosiernie i zamiast jazdy jest walka :) Czasami lepiej zejść i się przebiec z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kuraku: "no, ale załóżmy, że ludzie by się nie bali świata, to coraz więcej osób chwali napędy Sensah, szczególnie, że według relacji słuchają feedbacku"

ja się nie boję świata, boje się trwałości tegoż i ewentualnego serwisu, już chyba lepiej kupić Sore 2x9

widzisz jako miłośnik (serce vs rozum) kierownicy typu baranek stwierdzam, że w przypadku tzw. commutera czy roweru do 40km jest... bez sensu?

1. hamulec mechaniczny zawsze będzie gorszy od
@hiperchimera: w moim przypadku ok 1 cm to bez problemu, ale jak podczas zeszłorocznej suszy, trafiałem na takie piaskowe ścieżki, że też wolałem zejść i prowadzić, niż walczyć. Tylko że to było dobre kilka cm piachu.
Jeśli miałeś problemy na 2", to nie przewiduję poprawy, bo te moje Conti to 1,4".
PS oczywiście chodzi o DF III, nie II.