Wpis z mikrobloga

@Rain_: całe szczęście kolor nie ma wpływu na wytrzymałość ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciągle liczy się rodzaj tworzywa, więc nawet przeźroczysty może być wytrzymały.
Chociaż w nowszych już prawie takich nie ma, przeźroczyste były głównie Dual Layer (pierwsza seria anime).
  • Odpowiedz
@Reevhar: miałem taki z krzesiwem i jak o coś uderzał to szły iskry

Kurde ale nostalgia. A dziesiejsza młodzież to tylko komouter i majkrafty ( ͠° °) kiedyś to było
  • Odpowiedz
@Reevhar: pamiętam raz na wakacjach za gówniaka 2003 albo 2004 rok mama kupiła mi takiego z metalowymi "ostrzami". Zobaczyłem w ośrodku, gdzie byliśmy, że chłopaki puszczają to na jakiejś beczce czy czymś innym(nie pamiętam xD) podbiłem, zapytałem czy mogę z nimi też się pobawić. Jak puściłem tego metalowego #!$%@? to rozbił na drobne takiego plastika, a wszyscy w szoku, chłopak od plastikowego popłakał się i do domu uciekł XD Na następny
  • Odpowiedz
@pan_warell: my taki talerz satelitarny ukradliśmy sąsiadowi, okleiliśmy boki dyktą i graliśmy całe lato XD

A do tych plastikowych z chipsów kolega wymyślił wyrzutnię z rozkręconego długopisu i nitki, więc zanim weszły Beyblade oryginalne, to graliśmy tymi z chipsów na plastikowych arenach, każdy do szkoły przychodził z kompletem rozkręconych długopisów i nitki bo trwałość "wyrzutni" stykała na kilka przerw xD
  • Odpowiedz
@4517974: u mnie na wsi tez tylko plastiki. Pamietam jak młodszy brat przegrał swojego najlepszego spinnera z kimś ze szkoły, musiałem wkroczyć ja ze swoim kaynem sklejonym klejem, który był niepokonany przez długi czas właśnie dzieki kropelce przez co mogłem go mocniej rozkręcać palcami.
  • Odpowiedz
@Dyzi00: Tez z kilkoma kolegami, oprocz oczywiscie spinnerow z czipsow i podrobek z kioskow, wpadlismy na to by sprobowac zrobic sobie beyblade'y z Lego. Uzylismy napedow pull-back z Lego Racers, pamietam, pamietam ze w swoim zamiast nozki uzylem kopuly, tego duzego owadziego oka z Insectoids.
  • Odpowiedz