Wpis z mikrobloga

@Reevhar: pamietam jak u kuzyna postanowilismy puscic naszymi w misce (na tyle plaskiej, ze to mialo sens). Problem w tym, ze jego beyblade byl plastikowy, a moj byl ciezki i mial metalowy, gruby pierscien dookola... Po pierwszym zderzeniu plastik latal wszedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dlolb nie chcesz sprzedać tych kart czasem? Xd
@POL94: nie, kiedyś się zastanawiałem na tym, ale zostawiam na pamiątkę no i synowie rosną, kto wie, może przyjdzie mi jeszcze kiedyś pograć, mam ekstra talię ellektryczną, ładnie młuciła wszystkich, wystarczyło, że wpadł electrabuzz na pczątek i juz przeciwnik nawet nie mógł się rozwinął, zdecydowanie overpowerd karta. To moje karty z gwiazdką
dlolb - @dlolb nie chcesz sprzedać tych kart czasem? Xd
@POL94: nie, kiedyś się zasta...

źródło: comment_1619165515b7zi4b7izk5IORnsGVvVXl.jpg

Pobierz
@Reevhar: Bey z obrazka to Betromoth B2 Heavy Hold wydany przez Hasbro, bazujący na projekcie z mangi serii Beyblade Burst.
Hasbro wypuszcza Beyblade Burst do dziś na licencji Takara Tomy, często zmieniając kolory, albo wymyślając debilne systemy. O do dupy jakości wykonania nawet nie wspominając. Dopiero ostatnio się ogarnęli z serią Pro, ale daleko im jeszcze do czegoś porządnego. Sam wolę sprowadzić sobie chińską podróbkę z Ali niż kupić produkt Hasbro
ReY1990 - @Reevhar: Bey z obrazka to Betromoth B2 Heavy Hold wydany przez Hasbro, baz...

źródło: comment_1619165720Xo78v2RvGQ2h7lMqYuGVNG.jpg

Pobierz
Gimnazjum? Serio?

Przejście z podstawówki do gimnazjum było zakończeniem pewnego etapu. Nikt już tam nie bawił się w jakieś Tazosy, karteczki czy bayblade :D


@Biszkopcik: Bo to jak z Pokemonami.
Podstawówka - rigcz
Gimnazjum/Średnia - siara
Studia - rigcz ( ͡° ͜ʖ ͡°)