Wpis z mikrobloga

Rozdajo i pytanie do tych, którzy studiowali albo studiują: Czy wybrałbyś ten sam kierunek studiów jeszcze raz?

Warunki #rozdajo:

1. Daj plusa (warunek obowiązkowy)
2. Zagłosuj w ankiecie (przydałoby się)

Wylosowana osoba będzie miała do wyboru w ramach 50 zł: kurs na udemy albo dowolną książkę.

Losowanie w niedzielę.

PS. Może dołożę drugą taką samą nagrodę jeżeli ktoś napisze co studiował i dlaczego jest zadowolony albo niezadowolony albo nie wie xD W przypadku kilku ciekawych opisów będzie losowanie

#studia #ciekawostki #pytanie #pytaniedoeksperta #rozowepaski #niebieskiepaski #pracbaza

Czy wybrałbyś/wybrałabyś ten sam kierunek studiów jeszcze raz?

  • TAK 34.8% (1283)
  • NIE 41.1% (1517)
  • NIE WIEM 6.6% (244)
  • Ten sam ale studiowałbym jeszcze drugi 4.8% (177)
  • Nie poszedłbym/poszłabym na studia w ogóle 12.7% (468)

Oddanych głosów: 3689

  • 114
Ja po dwóch latach mam trochę więcej niż średnia krajowa. No ale Polska B here


@Mc_Gnoyek co dokładnie robisz i jakie wykształcenie?

Niestety brak ofert pracy w północnej Polsce. W Gdańsku i Gdyni w sumie pracuje ok 25 osób w zawodzie, jak nie mniej. Ja znalazłam ciut pokrewną pracę.


@fizus8 ( _)
A ilu studiuje? I czy dowiedzą się na studiach, że o pracę będzie ciężko?
A czemu nie jakieś losowanie przez random?

Największe szanse mają nicki zaczynające się na The oraz A.


@bukimi: Racja, ale mi random nie działał przy ostatniej próbie, ale to z 2 lata temu. Może dlatego, że mam AdBlocki, uBlocki itp.. Możesz podrzucić coś co obecnie jest używane i działa?
@cieliczka: Nie wiem. Ludzie korzystają z mirkorandom, ale osobiście nie używałem nigdy.
Ale jak wygenerujesz listę osób to przecież wystarczy wygenerować losową liczbę (online, w aplikacji, w Excelu) i masz wygraną osobę.
Ale jak wygenerujesz listę osób to przecież wystarczy wygenerować losową liczbę (online, w aplikacji, w Excelu) i masz wygraną osobę.


@bukimi: Ale przecież musi być dowód, że losowanie było uczciwe i każdy może to zweryfikować. Jak sobie w Excelu wylosuje czy jakiejś apce to jaki mam tego dowód?
@srogie_ciasteczko na moim roku było ok 25 osób. Z tego co mi wiadomo to 4 osóby pracują w zawodzie, ale niestety musiały wyjechać. Na studiach oczywiście nikt nie mówił jak bardzo ciężko o pracę. Uczyli nas głównie pod zawód fizyka medycznego w radioterapii, a tak jak pisałam, w Gdańsku i Gdyni są tylko dwa ośrodki radioterapii, z czego w 1 ośrodku pracuje ok 12 osób, od lat tych samych ( miałam praktyki
@cieliczka: Nie poszedłbym w ogóle na studia. W moim przypadku informatyczne. Bardzo różnią się od szkoły. Przedmiotów jest naprawdę dużo. Więc jeżeli ktoś chciałby mieć dobre oceny ze wszystkich to musi dużo się uczyć. Tak np gdybym chciał mieć dobrą ocenę z matmy to już mam mniej czasu na naukę programowania, ale wiem, że na studiach oceny nie są aż tak ważne jak nauka samemu tego co nas interesuje. Może szukam
Zgodnie z zasadami zawartymi tutaj nagrody wygrali użytkownicy: @UszyKatiuszy i @Vaerlin.

Gratuluję! i proszę o wiadomość na priv

Przypominam, że do wyboru jest książka do 50 zł (z wysyłką) albo kurs na udemy do tej samej kwoty. Jeszcze 8 godzin jest promocja i prawie wszystkie kursy są tam do 50 zł, ale jakby ktoś nie zdążył wybrać to kolejna, taka sama, promocja będzie za kilka dni.

Poniżej nagłówki decydujące o nagrodach.
Pobierz
źródło: comment_1620222532ICzBsdiF7p0Lo15BquTOl0.jpg