Wpis z mikrobloga

@sorek: XD batożenie gejów to tylko jakieś lewackie wyobrażenia które maja na celu zdyskredytowanie prawdziwej prawicy, a karanie za usunięcie ciąży zagrażającej życiu jest Ok i nie jest zamordystyczne nic a nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: mordowanie dzieci nie jest ok, to Konfa zaproponowała dodanie określenia "wady letalnej" do sprawy aborcji.

Batożenie zostało zmanipulowane z całej wypowiedzi robiacej porównanie. Dla niektórych (wyborców po-pisu) język poetycki jest zbyt ciężki widać.
mordowanie dzieci nie jest ok, to Konfa zaproponowała dodanie określenia "wady letalnej" do sprawy aborcji.

@sorek: Nie konfa, tylko od korwina, co wywołało ból dupy Mentzena, co wskazuje na nikłe porozumienie w tym ugrupowaniu i niejasne stanowisko w tej sprawie xd
Btw skoro konfa nie jest zamordystyczna to przypomnijmy sobie, kto się szczycił tym, że jako jedyna wykazała 100% poparcia w sejmie podpisując się pod wnioskiem do upolitycznionego trybunału xD

język
@kasztanowcowiaczek: nie jest zamordystyczna BO chwalili się poparciem tego wniosku.

Ochrona życia dzieci przed morderstwami to jest coś co jest anty-zamordystyczne :)

A jak Braun mówił, że gej nie powinien mieć prawa sprawowania funkcji publicznych to był jeszcze język poetycki, czy już nie?


Ktoś kto nie ma poukładanego systemu moralnego dobrze nie powinien, nie ważne czy jest gejem czy innym lewakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek:

Ochrona życia dzieci przed morderstwami to jest coś co jest anty-zamordystyczne :)

To czemu wolnościowa Rosja w rękach Putina pozwala na skrobanie, skoro to dla ciebie zamordyzm? W ogóle coOOOOOOO XDDD to jest taka prawacka bolszewia w pigułce co teraz czytam że szok

Ktoś kto nie ma poukładanego systemu moralnego dobrze nie powinien, nie ważne czy jest gejem czy innym lewakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A
To czemu wolnościowa Rosja w rękach Putina pozwala na skrobanie, skoro to dla ciebie zamordyzm?


@kasztanowcowiaczek: kto mówi że jest wolnościowa? Nigdzie tak nie pisałem. Jedynie pisałem że Putin jest dobrym władcą Rosji.

Przypominam że za Hitlera Polki miały aborcje refundowaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to jest przyzwolenie na dyskryminację xD


Tak jak wyrzucanie ludzi z pracy za prawicowe poglądy? mhhh... ( ͡° ͜ʖ
Tak jak wyrzucanie ludzi z pracy za prawicowe poglądy? mhhh... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: Nie wiedziałem, że ktoś tutaj w ogóle wspominał o wyrzucaniu kogoś z pracy za poglądy, ale najwidoczniej coś mnie omija.

kto mówi że jest wolnościowa? Nigdzie tak nie pisałem. Jedynie pisałem że Putin jest dobrym władcą Rosji.

No bo dla ciebie konfederacja jest wolnościowa i jest jedyną dobrym ugrupowaniem, a ty postrzegasz
No bo dla ciebie konfederacja jest wolnościowa i jest jedyną dobrym ugrupowaniem, a ty postrzegasz Putina jako świetnego władcę. Taka dedukcja, ale sam teraz przyznałeś, że dla ciebie dobra władza to taka, która trzyma za mordę, pewnie dlatego tak ślepo srasz że konfederacja jest czymś dobrym xD


@kasztanowcowiaczek: po prostu uznaję, ze ktoś może być świetnym (nie najlepszym - wiadomo że byłby lepszym gdyby był wolnościowy) władcą pomimo braku bycia wolnościowym.
Dopisujesz sobie coś czego nie powiedziałem by sobie stworzyć wizję świata i mnie tak by CI pasowała - jest to mega słabe. Może zamiast domniemywać najgorsze serio zacząłbyś się zastanawiać nad tym co Ci napisałem? Nie? Prościej jest trollować? Tak myślałem..


@sorek: LOL, typ który mi wyjeżdża z jakimiś tekstami zupełnie jakbym wspierał wyrzucanie kogoś z roboty za poglądy mi spłakał się i pisze mi coś takiego
@kasztanowcowiaczek: nigdzie Ci tego nie pisałem. Znowu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Tak, jesteś zwykłym głupim trollem. Przykro mi że zmarnowałem czas.

Obyś poza swoją "pracą" trolla miał ciekawsze i spokojniejsze życie. Mimo wszystko życzę miłej niedzieli.
Batożenie zostało zmanipulowane z całej wypowiedzi robiacej porównanie

@sorek: Na czym dokładnie polega ta manipulacja?


@prawa_reka_sorosa:

"Słyszeliście pewnie wycięty i zmanipulowany cytat Grzegorza Brauna, o batożeniu gejów?
Jak było naprawdę:

Krzysztof Śmiszek, działacz LGBT+ (konkubent Roberta Biedronia) zaproponował żeby w kodeksie karnym znalazły się przepisy które umożliwią karanie za krytykę LGBT+.
Prowadzący wywiad dziennikarz zapytał Pana Grzegorza co sądzi o tym pomyśle Śmiszka?
W odpowiedzi Braun śmieszkując odpowiedział na ten