Wpis z mikrobloga

@Gaku745: Nie zapłąciło jednego podatku w jednym roku. Podatków które muszą płacić korporacje jest masa nie tylko federal tax. Jeżeli zbankrutują bez państwa to spoko jeżeli zaś chcesz je obrabować w jakiś sposób to na to zgody nie ma. Nie wiem dlaczego dla akcjonariuszy Google moje życie miałoby mieć mniejsze znaczenie niż dla pracowników spółdzielni.
  • Odpowiedz
Jeżeli zbankrutują bez państwa to spoko jeżeli zaś chcesz je obrabować w jakiś sposób to na to zgody nie ma.


@Drakii: Przecież akapy i agoryści postulują odebranie własności kradzionej? Agoryści często wyrażają sympatię dla skonstruowanego przez Murraya Rothbarda programu konfiskaty mienia państwowego przez jego pracowników lub klientów. Także firmy prywatne, które są winne współpracy z państwem i otrzymywały z jego strony przywileje miałby spotkać taki los.

Nie jestem znawcą ale
  • Odpowiedz
@Gaku745: Czy Amazon jakoś specjalnie współpracował z państwem? Po za taki jest aktualnie system że bez jakiejkolwiek interakcji z państwem nie da się prowadzić biznesu więc oskarżanie o to firm ma tyle samo sensu co oskarżanie komunistów że w kapitalizmie posiadali iphony.
  • Odpowiedz