Wpis z mikrobloga

  • 130
Ehh.. Byłam sobie dzisiaj w Pepco. Spokojnie chodzę między regałami i zatrzymałam się w jednej alejce na dłużej.. Stoję, oglądam kubeczki i obok staje facet z penisem wystającym z rozporka. Było go widać z mojej strony, a z drugiej zasłaniał kurtką albo bluzą jakąś. Jestem słaba.. Wystraszyłam się, łzy w oczach i uciekłam. Nie radzę sobie w takich sytuacjach. Potem doszło do mnie, że przecież tam są dzieci i chciałam wrócić i coś zrobić, ale szczerze mówiąc nie wiem co.. Wstyd mi za swoje zachowanie. Powinnam przynajmniej zgłosić to dla personelu.. Teraz siedzę w domu i tak do mnie dochodzi właśnie, że nie powinnam po prostu wyjść. Często zdarzają się wulgarne komentarze w moją stronę (których też nie komentuje bo nie wiem jak), ale pierwszy raz miałam taką sytuację. Niedługo będę miała stracha przed wyjściem z domu. Obrzydliwe..

#olsztyn ##!$%@? #logikarozowychpaskow
  • 140
via Android
  • 12
@Paczelokinka mam częste akcje np w autobusach albo jak idę chodnikiem. Słyszę komentarze typu "fajne cycki/dupa". Raz w sklepie jak kucnęłam po chleb jeden facet do kolegi powiedział "o już klęka, chyba chce mi loda zrobić". Nie zdarza mi się codziennie i jedna nie uważam, aby to ze mną było coś nie tak. Raczej z nimi.. Kto tak w ogóle mówi do obcych ludzi.