Wpis z mikrobloga

Mircy, z okazji dnia dziecka zapraszam na #rozdajo angielskiej wersji mojej autorskiej gry karcianej "IT Startup". ʕʔ
Wystarczy zostawić plusa i jutro zawołam zwycięzcę.

W grze wcielamy się w szefa firmy IT. Zagramy naszych #programista15k, by budowali nam projekt.
Uczymy programistów nowych technologii (np. Continuous integration), by podnieść ich wydajność. Dbamy o ich dobre samopoczucie, sabotujemy programistów konkurencji i zagrywamy dział HR, by podkradać sobie najlepszych pracowników.

Dodatkowo promocja na angielską wersję gry ( ͜͡ʖ ͡€)
Kod "dziendziecka" obniża dzisiaj cenę o 20 PLN w moim sklepiku.

Tworzenie gry (od prototypu, po wydanie polskiej, później angielskiej) było opisywane na mirko pod tagiem #karciankait - można tam sobie prześledzić historię gry od wpisu z pomysłem na mirko w drugiej połowie roku 2017, do grubo ponad 5000 sprzedanych pudełek.

Przy okazji: pod koniec roku szykuje się nowe (samodzielnie grywalne) rozszerzenie gry.
Jeśli chcecie za darmo otrzymać prototyp w wersji print & play i pomóc trochę przy testach nowego setu kart:
Tutaj możecie się zapisać do listy testerów i otrzymacie jutro prototyp print & play nowego setu (96 kart).

Have fun
#javadevmatt

JavaDevMatt - Mircy, z okazji dnia dziecka zapraszam na #rozdajo angielskiej wersji m...

źródło: comment_1622532508LqH7ELY3DwBQFZY6DSiL5D.jpg

Pobierz
  • 22
@kalafior_: btw. jeśli dostałeś polskie wydanie jako prezent i masz je w oryginalnej folii, to będzie nabierało wartości, bo polski nakład gry już się skończył. Będzie dodruk, ale to nie będzie już "te pierwsze wydanie", więc możliwe, że masz przedmiot kolekcjonerski :D