Wpis z mikrobloga

@tusk: p0lska to kraj moralnych bankrutów. p0laczki to moralni bankruci, gęba pełna frazesów o wierze, wartościach, ochronie życie, a jak przychodzi co do czego, to by sąsiadowi oczy wydłubali za 5 zł czy po prostu gnębili kogoś słabszego dla samej przyjemności gnębienia. Politycy to tylko odbicie tego #!$%@?łego, zezwierzęconego narodu piśmiennych psów bez krzty empatii.
@witut: nawet jeśli to prawda to typ jest gorszy od Czarnka. Czarnek nie chciałby tylko oglądać tego dziecka z powodu niepełnosprawności, a typ z powodu podejrzenia tej niepełnosprawności chciałby je #!$%@?ć.
¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bn1776:Korea. Dziwne, że ludzie się ich boja i nie troluja, np wysyłając do chaty te "zdrowsze" A do celow tej szopki zostawiając tylko te najpowazniejsze przypadki


@guma888: myślę, że to już kwestia nie wykorzystywania niepełnosprawnych dzieci do przepychanek politycznych przez rodziców,

Już kiedyś rodzice niepełnosprawnych dzieci robili pikietę i strajk w Sejmie i nie bardzo zrobilo to wrażenie na politykach, uciekali innymi korytarzami byle tego nie widzieć

Tutaj pewnie byłoby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bn1776: masz racje. Smutne, że pomyślałem, żeby wykorzystać czyjąś krzywdę, by pokazać coś tym #!$%@?ą. A przecież oni są tak oderwani i mają tak wbity w łeb program partii, że na własne myslenie już miejsca brakuje. Dzięki za refleksję
@witut

Standard w polityce. Jak Komorowski był prezydentem i przyjeżdżał do mojego liceum w powiatowym mieście to cała szkoła dostała wolne, a zaproszenie na uroczystość tylko wyselekcjonowana grupa uczniów. Miasto zaczęło czyścić ulice, zamalowywać i zakrywać brzydkie miejsca, bezdomni pod byle pretekstem byli wsadzani na tzw dołek czyli zatrzymanie w areszcie komisariatu policji do 48h bez zezwolenia sądu czy nakazu prokuratura. Bezpańskie psy i koty były wyłapywane i wywożone. Była jakaś orkiestra,