Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Jesli ktoś był szczepiony fajzerem to czuliście ból w miejscu wkłucia tak jak byście mieli tam siniaka?
Szczepionka o 10 w piątek a od wieczora narastajscy dyskomfort. Jeśli ktoś miał podobnie to ile to trwa?
#koronawirus
  • 49
  • Odpowiedz
Mam dla ciebie dobra wiadomość. Zakrzepy mogą się budować w ciele człowieka nawet do 12 mcy. Wiec fakt ze nie umarłeś w ciągu tygodnia od szczepionki nic nie znaczy. Możesz spokojnie umrzeć w ciągu roku. Tak samo jak twoi rodzice czy dzieci. Wiec miłego czekania szczepionkarzu. Pamiętaj rano sprawdzaj czy twoi bliscy przeżyli noc. Bo po prostu mogą się nie obudzić. A najlepsze jest to ze to co piszę możesz sobie sprawdzić
J.....r - > Mam dla ciebie dobra wiadomość. Zakrzepy mogą się budować w ciele człowie...

źródło: comment_1622883371FzO3SlS02uWfw5xU76Kaig.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@widmo82: Ze 2 dni poboli mocniej, potem w większości przejdzie. Ewentualnie będzie jeszcze ze 3 dni boleć przy dotyku bezpośrednio w miejscu szczepienia i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@widmo82: miałam wczoraj szczepienie, mięsień w który się wkula bolał od razu po szczepieniu, wieczorem mocniej, dzisiaj już mniej. Za to w nocy gorączka dość wysoka i teraz ból głowy więc sądzę że już mi się zakrzepy zrobiły xd
  • Odpowiedz