Wpis z mikrobloga

Człowiek kupił tani łuk, bo jak ukradną, to szkody prawie nie będzie.


@andrzej-ezer: Ten łuk to zabawka, która kosztuje tyle, co w miarę fajny normalny łuk.

Albo: umieść na wykopie zdjęcie słabego łuku i czekaj na fachowców.


To nie jest słaby łuk. To jest gówno-łuk. Pieniądze wyrzucone w błoto, bo jak wspomniałem wyżej, za tę kwotę lub niewiele dokładając można już coś naprawdę sensownego kupić.
@LuckyStrike: Sportowy F155 kosztuje niecałe 300zł. Black Hunter powinien wyjść nieco drożej (ok. 350zł). Upewnij się, że na tej aukcji kupujesz łuk, a nie np. same ramiona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do samych Black Hunterów, to są w dwóch wersjach: z ramionami refleksyjnymi i tzw. hybrydy (refleks-delfeks). Polecam zwłaszcza tę drugą. Bardzo przyjemnie się z niej strzela.
Pobierz daedalus_pl - @LuckyStrike: Sportowy F155 kosztuje niecałe 300zł. Black Hunter powini...
źródło: comment_1624017429jtz0VzRCgmo3ReKaO6nUq1.jpg
@daedalus_pl: pamiętam, że nie mogłem znaleźć zbytnio informacji o naciągu tego sentinela. W sumie nigdy nie zweryfikowałem dokładniej, więc właśnie sprawdziłem i poza tym, że krzywa siły wydaje się ciągle być bardzo nienaturalna dokładnie jak zapamiętałem - łuk jest nieduży, a wymagana siła wzrasta dopiero przy samym końcu, ramiona nie pracują sensownie:

20" - 8 lbs
24" - 12 lbs
28" - 18lbs [czyli teoretycznie łuk 18lbs ( ͡° ͜
Pobierz r.....w - @daedaluspl: pamiętam, że nie mogłem znaleźć zbytnio informacji o naciągu t...
źródło: comment_16240188487GXGjKO0vAXCw8UqjEfbT2.jpg
@GFG_: Miałem Black Hawka 40# w wersji sprzed "liftingu" i jak dla mnie mało dynamiczny i zbyt mocno kopał po strzale. Może wersje z lżejszym naciągiem lepiej się na tej konstrukcji sprawują, ale ta moja była średnio przyjemna w strzelaniu. Za to ich huntery ponoć bardzo fajnie pracują. Znajomi mają różne modele i sobie chwalą.

A łukiem od Andrzeja będziesz zadowolony. Robi świetne patyki.
@SecretOfTheSteel: #!$%@?, bushcraft i inne pierdoły. Dziesiątki komentarzy na temat #!$%@? łuku, znanego od 35 tysięcy lat ludzkości, z którego możecie postrzelać sobie do tarczy, czy puszek. Nawet do ćmy nie mozesz strzelić. Jakie to jest w #!$%@? słabe. Tak rozbrojonego społeczeństwa ze świeczką szukać. Łuk! Czaicie? Dobrze, że procy nie zabrałeś. Na przyszłość dzidę proponuję, ale tym tez mozesz sobie tylko w kartofle #!$%@?ć (o ile rolnik nie widzi).
prawdopodobnie właśnie zmarnowałeś 200 zł na najbardziej bezużyteczny łuk zabawkę o nazwie crosman sentinel, możesz od razu wyrzucić go do śmieci, albo zwrócić czym prędzej jeśli jeszcze możesz i kupić za zaledwie niewiele więcej coś sensownego. Źródło: doświadczenie, chciałem kupić mniejszy łuk dla innej osoby - twoja zabawka na czerwono, zdecydowanie spodziewałem się więcej po crosmanie mając ich wiatrówki, niż łuku jak z sekcji dziecięcej w decathlonie


@rzulw:

Chcesz zacząć chodzić