Wpis z mikrobloga

Witam,

Mam nagranych paru gagatków którzy dzielnie omijali korek pasem awaryjnym na A4 daleko przed zjazdem. Jako jeden z nielicznych tworząc korytarz życia zablokowałem tych imbecyli nie mających świadomości co może się stać jak dojadą do wypadku itp. i jak mogą zablokować dojazd służb.
Do sedna... Jak to najlepiej zgłosić na bagiety? Kiedyś widziałem ciekawy template. Jaki adres email? Trzeba podawać swoje dane? Czy w ogóle warto, odpowiadają, jest to skuteczne?

Pozdrawiam

#prawojazdy #samochody #policja #kiciochpyta #prawo #stopcham #polskiedrogi #przepisydrogowe #ruchdrogowy #autostradypolska #drogi #wykroczenia #zalesie #buraki
  • 11
Jak to jest że praktycznie w każdym wątku dosra się jakiś filozof ze swoimi mądrościami... No nic, przywykłem już do wykopowej codzienności...
"

co może się stać jak dojadą do wypadku itp.


No co się może stać jak dojadą do wypadku?
i jak mogą zablokować dojazd służb

@ZielonyRolnikZaglady: Nie mogą, bo każdy choćby średnio rozgarnięty kierowca służb nie jeździ pasem awaryjnym."

Przecież piszę wyraźnie o KORYTARZU ŻYCIA a nie o dojeździe
@wykopyrek: Czemu tylko do ormowców mnie porównujesz? Ja bym z Nazistami od razu wyjechał. Oni tylko rozkazy wykonywali.
A tak generalnie pieprzysz kocopoły... Daj mi choć jeden sensowny argument czemu miałbym tego nie zgłosić?
W imię zasad?, serio wytłumacz mi swój tok myślenia. Jestem bardzo ciekawy.
Kolejnymi zgłoszeniami będą jazdy na dupie które podnoszą mi ciśnienie bo jak w tym przypadku, brak wyobraźni jak łatwo o wypadek, powoduje kolejne tragedie.