Wpis z mikrobloga

@Lunat tak, PWr, mój TL też mówi żeby studia robić po godzinach a tak to #!$%@?ć skille. Mam kilku seniorów, którzy robią studia już kilkanaście lat xd

@grzmik ja już 2 latka mam I już awansuję na regulara (ʘʘ) I to prawda, że w Polsce na to plują, natomiast za granicą z tego co przeglądałam to jednak patrzą na dyplomy
@Lunat
@grzmik poza tym babcia nie ogarnia czym jest IT, próbowała zapamiętać słowo programista, ale spasowała, bo za dużo sylab. Zapisuję jej to słowo na kartkach, ale zawsze je gubi, więc w sumie nie ma pojęcia, czym się zajmuję
żal mi jej bo jest wredna i też samotna, bo nikt z rodziny nie chce z nią gadać.


@Anesa: Sama w 100% jest odpowiedzialna za swój los. Tacy ludzie żerują na takich ludziach jak ty, którzy mają zbyt dobre serce i za mało asertywności. Nie tylko zerwij kontakt, ale i zrozum że więzy krwi to tylko więzy krwi. Gdybyś urodziła się winnej rodzinie z inną babcią to czułabyś do tego obcego
@Anesa: To się przestań żalić i użalać nad sobą. Masz sama co chcesz. Kawał wrednej baby i tyle. Raz się tłumaczy spokojnie jak dalej nie przestanie to niech spieprza.
A to, że jest ograniczona, to nie do końca jej wina i nie wie, że zachowuje się źle.

Tak jak mówi moja siora "myślisz, że ludzie z downem wiedzą że mają downa?"


@Anesa: Nie usprawiedliwiaj kata z powodu jego problemów. Ta kobieta ewidentnie czerpie energię z innych ludzi, i nie ma zamiaru nad sobą pracować. Zerwij kontakt jak wtyczkę z gniazdka, bo się ockniesz po latach bez chęci do życia.
żal mi jej bo jest wredna i też samotna, bo nikt z rodziny nie chce z nią gadać. A to, że jest ograniczona, to nie do końca jej wina i nie wie, że zachowuje się źle.


@Anesa: przestań się nad nią użalać, ona ma cię w dupie i traktuje jako łatwą możliwość ulżenia sobie i dogryzienia komuś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anesa: zabierz babci dowód
A tak poważnie to po co trzymasz kontakt z takimi toksycznymi ludźmi. Krytyka jest wskazana, ale na pewno nie w teki sposob.
Zablokowałbym babci numer na rok po takiej akcji. Rura by jej zmiękła. A jak nie, to tym bardziej nie warto.