Wpis z mikrobloga

@Toniejawtedy: ja Ci wyjaśnię może inaczej. Silnik odrzutowy napędza samolot, samolot w początkowej fazie toczy się na kołach do momentu uzyskania odpowiedniej prędkości, która wytworzy siłę nośną na skrzydłach samolotu, co pozwoli mu pokonać grawitację i oderwać się od ziemi. Prędkość kół zależy od długości pokonanej trasy i mocy jaką dostarczy nam silnik tak w bardzo #!$%@? dużym skrócie. Więc najpierw koła muszą się toczyć z jakąś prędkością obrotową, tak żeby
bo naprawdę jestem załamany, a mam pod sobą 80 ludzi na zmianie, bardziej i mniej mądrych, ale z takim debilem jak Ty to jeszcze do czynienia nie miałem


@Trusky92: To co to za branża? Bo ja znam dużo gorszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trusky92:

ak ma się rozpędzić na tych kołach, skoro taśma nie pozwala na to, żeby samolot ruszył z miejsca bo kompensuje prędkość kół.

Bo nie kompensuje, tłumaczyłem ci to już kilka razy.

Ty musisz być naprawdę #!$%@? głupi i ja Cię tutaj w żadnym stopniu nie obrażam

Ja ci pisze, że to co mówisz to głupota to cały czas powtarzasz tę samą głupotę.

Koła stoją w miejscu generując tarcie, a samolot
@Toniejawtedy: Nie będę już Ci dalej tłumaczył bo zwyczajnie jesteś debilem. Nawet nie czytam twoich wysrywów, bo nikt mi za onkologa nie zwróci. Smutne, że są tak głupi ludzie, przekonani o swojej mądrości xD
@Trusky92:

Nie będę już Ci dalej tłumaczył bo zwyczajnie jesteś debilem.

Jedyne co potrafisz to pisać tę samą głupotę obaloną kilka razy.

Smutne, że są tak głupi ludzie, przekonani o swojej mądrości xD

Nie musisz być dla siebie aż tak surowy, kiedyś zrozumiesz swoje błędy.
@Toniejawtedy: Hahaha naprawdę typie zrobiłeś mi dzień. Ty nie potrafisz zrozumieć bardzo prostego założenia, a #!$%@? o jakimś obaleniu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Ty naprawdę myślisz, że masz rację. Ja nie wiem jak można pisać tak debilne rzeczy, że mimo, że prędkość kół jest kompensowana to samolot będzie się poruszał do przodu ale #!$%@?, to wiedzą dzieci w podstawówce, więc albo odstaw narkotyki albo przeczytaj jeszcze raz wszystkie
@Trusky92:

Ty nie potrafisz zrozumieć bardzo prostego założenia, a #!$%@? o jakimś obaleniu.

Założenie jest proste, a ty dodajesz do niego więcej niż z niego wynika

że mimo, że prędkość kół jest kompensowana

bo nie jest, tłumaczyłem ci to już nie raz, nie jest to ani założenie, ani poprawny wniosek z założeń. EOT.

Pisze ci to ostatni raz, bo widzę, że jesteś zbyt ograniczony żeby to zrozumieć xD