Wpis z mikrobloga

Jak sobie poradzić z "somsiadem" debilem na wsi? Byłem dzisiaj u mojej babci i opowiedziała mi, że sąsiad burak drze się na nią i straszy ją policjom, bo jej pies (zwykły wiejski kundel) chodzi czasami na działkę somsiada i sika na niej albo pod jego dom.

Problem w tym, że nowobogacki somsiad ma w ogóle nieogrodzoną działkę, wiec to nie wina mojej babci, pies przecież musi się wybiegać, a moja babcia nie będzie przecież za nim chodzić na smyczy. Ogólnie typ jest podobno niestabilny psychicznie, straszne awantury robi, stać by go było na ogrodzenie, podobno jest kierownikiem w jakimś dużym zakładzie na wsi, a robi takie problemy i trochę się martwię o moja babcie, że jej coś w końcu zrobi.

Policja coś z tym zrobi jak się go zgłosi? W sensie, że jest agresywny i się czepia ciągle mojej babci?

pic rel zdjęcie domu somsiada

phaxi - Jak sobie poradzić z "somsiadem" debilem na wsi? Byłem dzisiaj u mojej babci ...

źródło: comment_1626364429LDkbR3gu79Bzh3NpzdIlrX.jpg

Pobierz
  • 192
  • Odpowiedz
wiec to nie wina mojej babci, pies przecież musi się wybiegać, a moja babcia nie będzie przecież za nim chodzić na smyczy.


@phaxi: to wina twojej babci - to ona ma zapewnić, że pies, jeśli wyjdzie poza jej posiadłość, będzie w kagańcu i na smyczy. I tyle. Przegra w każdym sądzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
ma za mala dzialke zeby sie pies wybiegal

@phaxi: czy pies był pytany o zdanie w tej sprawie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@phaxi: Ludzie którzy puszczają psy po wsi do wora.
Człowiek ze swoim wyjść na smyczy bezpiecznie nie może, bo się zaraz do ataku rzuci pies zidiociałego wsiura.

Już kilka razy musiałem kilka kopów #!$%@?ć takim dziko biegającym psom, za ograniczenie intelektualne właścicieli
  • Odpowiedz
@phaxi ziomeczku jak mój husky wpadł w fazę ucieczki i #!$%@?ł sąsiadowi kawałek płotu i kojec jego suki to z pocalowaniem ręki naprawiałem co pies uszkodził. Twój/babci pies to zróbcie ogrodzenie żeby do sąsiada nie chodził
  • Odpowiedz
@phaxi: Jak ja gardzę takimi wieśniakami, którzy uważają, że puszczanie psa samopas po wsi jest normalne. Jeden z wielu powodów dla których uważam, że polskie wsie to nie jest miejsce do mieszkania dla normalnych ludzi.
  • Odpowiedz
@phaxi: Mieszkam na wsi i nasze psy są pilnowane aby nie wychodziło za ogrodzenie. Wkur*ia mnie że ludzie nie pilnują psów i mają pootwierane bramy i psy sobie biegają luzem, tyczy się to mieszkańców przebywających tu od pokoleń. Ci co się sprowadzają jakoś potrafią swoje psy trzymać na podwórku. Psa należy pilnować bo może chociażby stać mu się krzywda np potrąci go samochód. Osoba która nie pilnuje psa i ma w
  • Odpowiedz