Wpis z mikrobloga

@siedze_na_Koniu: U mnie ostatnim razem nie wróżyło to nic dobrego. A wymówki były różne - że zmęczona, że spać jej się chce, że okres, że się źle czuje, że POST (to był #1 konkret, w głębi duszy śmiechłem hardo wtedy, bo nigdy jej takie rzeczy nie przeszkadzały; świętojebliwość instant mode on;)). Na boku nie dawała, tak przynajmniej sądziła, i powiedzmy, że wierzę. Ale kto tam je wie, baby to #!$%@? i
wW końcu mam chwilkę żeby wszystkim odpowiedzieć... komórka to nie to samo...

@MMaros: ja się czuję teraz jak aseksualny kolega, ew. nieokreślony płciowo przyjaciel...

@Mentos69: wtedy jest zmęczona i chce iść spać. "jutro rano to zrobimy". Do czego oczywiście nie dochodzi.

@WilkBardzozly: biorę to pod uwagę.

@mojwa: kilka razy obiecała się zmienić...(wtf? zmuszać się będzie do seksu?). kilka razy przepraszała, że tak jest. Ostatnio się #!$%@?.

@ludzik:
@siedze_na_Koniu: ale #!$%@? się na to, że nie ma ochoty czy na to, że Tobie się chce? jak na siebie samą, to może coś w psychice i wycieczka do seksuologa serio nie byłaby takim złym pomysłem (ktoś wyżej już sugerował)
@siedze_na_Koniu: A próbowałeś zabrać ją na randkę? Taką prawdziwą, romantyczną randkę, bez pośpiechu? Kobiety czasem potrzebują przypomnienia, jak to jest, gdy facet się starał, jakie to było uczucie, gdy się poznawaliście, poczuć na nowo dreszczyk emocji. Żyjąc ze sobą na co dzień się o tym czasem zapomina.

Co do tabletek... więcej tego cholerstwa nie tknę, bo na mnie działa to identycznie jak na Twoją dziewczynę, więc wiem jak to jest. Niektóre
@siedze_na_Koniu: Pół żartem, pół serio zaproponuję zdradę. Chociaż to najbardziej debilny sposób jeśli faktycznie jesteście ze sobą tyle czasu, ale istnieją szanse 1:100, że dotrze do jakichś wniosków typu "Hm, ja nie chce z nim sypiać prawie w ogóle to znalazł inną". Skoro próbowałeś prośbą i rozmową jak cywilizowany człowiek, a Ona ma to w dupie to może ją po prostu trochę olej i zdystansuj. Albo zasugeruj w jakiś magiczny sposób
@siedze_na_Koniu:

A ile masz w ogóle lat? Szczerze nie obstawiałbym, że masz szansę coś zmienić w tym związku i być może najlepszą opcją dla was obu byłaby próba czegoś innego. Jesteście razem w cholerę czasu, zapewne dogadujecie się całkiem dobrze, ale związek, w którym jesteś ciągle sfrustrowany jedynie Cię zniszczy. Byłem w czymś takim wyraźnie krócej jak Ty i teraz jestem wdzięczny Latającemu Potworowi Spaghetti, że to się skończyło, mimo iż