Wpis z mikrobloga

Ps. Miło mi siedzieć sobie w klimatyzowanym i filtrowanym powietrzu zamiast wdychać spaliny kochasiu. Rowerem preferuję jeździć za miastem.


@KetevaN: filtr kabinowy nie usuwa spalin. Ładniej pachnie, być może, ale stojąc w korku wdychasz więcej spalin, niż rowerzysta, głównie z powodu innego stężenia na wysokości nosa rowerzysty, a innego na wysokości wlotu powietrza do kabiny.

A co do spandexu - precyzyjnie określiłeś ile warte jest cokolwiek, co wyjdzie z twojej klawiatury.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KetevaN: można mieć rower z napędem ręcznym ( ͡ ͜ʖ ͡) ale szczerze mam nadzieję, że elektryfikacja polskiej motoryzacji przyspieszy i problem spalin się zmniejszy.
@KetevaN: Zacząłeś od wyzywania ludzi od pedalarzy, a potem martwisz się poziomem dyskusji? Tak, rowerzyści dokonują masę wykroczeń, ale kierowcy robią to samo, nagminnie przekraczając prędkość i wymuszając pierwszeństwo oraz zapominając o kierunkowskazach.

Mógłbym dziennie zaliczać kilka kolizji, ale przewiduję zachowania kierowców i nawet nie mam o to pretensji.

Robienie piaskownicowej walki plemiennej między kierowcami a rowerzystami jest śmieszne, bo większość rowerzystów ma prawo jazdy.
@PrzekliniakCQ XD No taki was obraz. Panowie w spandexie nie potrafią przestrzegać przepisów i co najgorsze wkurzają często bardziej niż kierowcy.

@ajuto00 Na drogach często te same bydło jeździ rowerem, autem i motorem. Często obojętnie od środka lokomocji mają w dupie przepisy. Natomiast w wypadku rowerzystów też powodują wypadki tylko ciężko im od razu sprzątnąć 5 osób naraz. Natomiast złamać komuś rękę? Owszem zdarzało się już.

@a231 Jakbyś nie jadł bułek na
@ajuto00 samego określenia użyłem jako hasztagu który z tego co widziałem ma pokazywać patologiczne zachowania. Ja mam nadzieję że każdy z użytkowników dróg będzie respektował przepisy identycznie, piętnowanie patologicznych zachowań kierowców jest tak samo wskazane. Uczmy się na swoich bledach
Gnij w korkach w tej swojej blaszanej puszce cieniasie xD


@PrzekliniakCQ: Uwierz mi, że wolę odstać swoje w klimatyzowanym aucie niż aby ktoś miał ze mnie bekę, za pokazywanie się w leginsach. Jaja was nie bolą od takiego stroju panienki?
Na drogach często te same bydło jeździ rowerem, autem i motorem. Często obojętnie od środka lokomocji mają w dupie przepisy. Natomiast w wypadku rowerzystów też powodują wypadki tylko ciężko im od razu sprzątnąć 5 osób naraz. Natomiast złamać komuś rękę? Owszem zdarzało się już.


@Darth_Gohan: toć przecie nie twierdzę, że rowerzyści są tacy fajni, bo sam się #!$%@? jak jakiś debil jedzie pod prąd pasem rowerowym. Ja tylko protestuję, żeby nie
@KetevaN: ale jednej rzeczy nie kumam, na cholere jak juz cisna po przepisach, dwie osoby wjezdzaja potem na chodnik, zwlaszcza w tamtym miejscu gdzie jest wasko i jest to smieszne przejscie pod kolumnami.
Jak jada po ulicy to po ulicy, jak #!$%@? swiatla to po calosci, ale potem wpadaja na chodnik dla zabawy, zeby sobie hopke zrobic?
No chyba ze JP90 - #!$%@? przepisy ale na 90% bo sie jednak troche