Wpis z mikrobloga

@KetevaN: łatwo widzieć przewinienia innych, a na swoje przymykać oko. To nie rowerzyści wynieśli polskie szosy do rangi jednych z najniebezpieczniejszych w UE...
  • Odpowiedz
via Android
  • 28
@ajuto00 "psze panie, a bo oni" jest ścieżka rowerowa, jest azyl.

Po co budujemy to wszystko i wydajemy pieniądze jeśli mentalnie jesteśmy na poziomie ludzi typu @PrzekliniakCQ

Ps. Miło mi siedzieć sobie w klimatyzowanym i filtrowanym powietrzu zamiast wdychać spaliny kochasiu. Rowerem preferuję jeździć za miastem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KetevaN: jakbya ty i cała reszta nie siedział w aucie to nikt nie musiał wdychać by spalin ( ) a tu goście powinni dostać po mandacie i tyle
  • Odpowiedz
@KetevaN: Pedalarze w spandexach - jak ja ich nie lubię. Ten sam stan umysłu co motorzyści co pierdzą w miastach oraz „sportowi” kierowcy na publicznych drogach. Polacy na drogach to istne zwierzęta, niezależnie od pojazdu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@a231 poruszam się po mieście zarówno autem motocyklem i rowerem plus oczywiście pieszo. Wszystko zależnie od potrzeby i możliwości. Mając uszkodzona nogę po wypadku ciężko pedałować nieprawdaż?
  • Odpowiedz
Ps. Miło mi siedzieć sobie w klimatyzowanym i filtrowanym powietrzu zamiast wdychać spaliny kochasiu. Rowerem preferuję jeździć za miastem.


@KetevaN: filtr kabinowy nie usuwa spalin. Ładniej pachnie, być może, ale stojąc w korku wdychasz więcej spalin, niż rowerzysta, głównie z powodu innego stężenia na wysokości nosa rowerzysty, a innego na wysokości wlotu powietrza do kabiny.

A co do spandexu - precyzyjnie określiłeś ile warte jest cokolwiek, co wyjdzie z twojej klawiatury.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KetevaN: można mieć rower z napędem ręcznym ( ͡ ͜ʖ ͡) ale szczerze mam nadzieję, że elektryfikacja polskiej motoryzacji przyspieszy i problem spalin się zmniejszy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@wykopyrek wyraźnie określiłem grupę społeczną. Do roweru jako środka transportu nie mam nic.

Tak samo jak pięknie pogardliwe określenie "puszkarze"

Patrzę na drogę, jak widzisz nawet przede mna jest piękny azyl dla użytkowników dwóch kółek ale nikt jakoś nie chce z niego korzystać.
  • Odpowiedz
@KetevaN: Zacząłeś od wyzywania ludzi od pedalarzy, a potem martwisz się poziomem dyskusji? Tak, rowerzyści dokonują masę wykroczeń, ale kierowcy robią to samo, nagminnie przekraczając prędkość i wymuszając pierwszeństwo oraz zapominając o kierunkowskazach.

Mógłbym dziennie zaliczać kilka kolizji, ale przewiduję zachowania kierowców i nawet nie mam o to pretensji.

Robienie piaskownicowej walki plemiennej między kierowcami a rowerzystami jest śmieszne, bo większość rowerzystów ma prawo jazdy.
  • Odpowiedz
wyraźnie określiłem grupę społeczną.


@KetevaN: to jest śmieszne przez jakiś tydzień od kiedy pierwszy raz to usłyszysz. Używanie nieironicznie takich określeń po tym czasie określa tylko ciebie.
  • Odpowiedz
@PrzekliniakCQ XD No taki was obraz. Panowie w spandexie nie potrafią przestrzegać przepisów i co najgorsze wkurzają często bardziej niż kierowcy.

@ajuto00 Na drogach często te same bydło jeździ rowerem, autem i motorem. Często obojętnie od środka lokomocji mają w dupie przepisy. Natomiast w wypadku rowerzystów też powodują wypadki tylko ciężko im od razu sprzątnąć 5 osób naraz. Natomiast złamać komuś rękę? Owszem zdarzało się już.

@a231 Jakbyś nie jadł bułek na
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@ajuto00 samego określenia użyłem jako hasztagu który z tego co widziałem ma pokazywać patologiczne zachowania. Ja mam nadzieję że każdy z użytkowników dróg będzie respektował przepisy identycznie, piętnowanie patologicznych zachowań kierowców jest tak samo wskazane. Uczmy się na swoich bledach
  • Odpowiedz
Gnij w korkach w tej swojej blaszanej puszce cieniasie xD


@PrzekliniakCQ: Uwierz mi, że wolę odstać swoje w klimatyzowanym aucie niż aby ktoś miał ze mnie bekę, za pokazywanie się w leginsach. Jaja was nie bolą od takiego stroju panienki?
  • Odpowiedz
Na drogach często te same bydło jeździ rowerem, autem i motorem. Często obojętnie od środka lokomocji mają w dupie przepisy. Natomiast w wypadku rowerzystów też powodują wypadki tylko ciężko im od razu sprzątnąć 5 osób naraz. Natomiast złamać komuś rękę? Owszem zdarzało się już.


@Darth_Gohan: toć przecie nie twierdzę, że rowerzyści są tacy fajni, bo sam się #!$%@? jak jakiś debil jedzie pod prąd pasem rowerowym. Ja tylko protestuję, żeby nie
  • Odpowiedz
@KetevaN: ale jednej rzeczy nie kumam, na cholere jak juz cisna po przepisach, dwie osoby wjezdzaja potem na chodnik, zwlaszcza w tamtym miejscu gdzie jest wasko i jest to smieszne przejscie pod kolumnami.
Jak jada po ulicy to po ulicy, jak #!$%@? swiatla to po calosci, ale potem wpadaja na chodnik dla zabawy, zeby sobie hopke zrobic?
No chyba ze JP90 - #!$%@? przepisy ale na 90% bo sie jednak troche
  • Odpowiedz